Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Апельсиновая принцесса в Запорожье

Апельсиновая принцесса

Запорожье, 30 сентября 2017 г, 11:00
Запорожский областной театр юного зрителя Запорожский областной театр юного зрителя
ул. Независимой Украины, 55а
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
К. Гоцці музична казка на одну дію Ця історія сталася в сонячній Італії. У казковому королівстві наслідний принц Тарталья убитий жахливою хворобою - тугою. Він не сміється, нічого не їсть, він нудьгує і хандрить. Король Сільвіо посилає за Труффальдіно - відомим коміком і жартівником. Труффальдіно намагається з усіх сил, але Тарталья твердить як зачароване: «Вдень раніше, днем пізніше». І тоді Труффальдіно пропонує влаштувати карнавал. Розвеселий свято з жартами, масками і танцями. Але Тарталья у відповідь лише злегка посміхнувся. Король в розпачі. Радіють лише сестра короля Клариче і підступний лікар Леандро. Вони задумали підступний план. Лекарь запевняє, що єдиний засіб вилікувати принца - пробратися в сад чаклунки Клеонт і знайти чарівний апельсин. Що ж чекає милого Тарталья і тямущого Труффальдіно? Пригоди, небезпеки і ... Любов. Режисер-постановник - Олександр Фортус Художник-постановник - член Національної спілки художників України Тетяна Власенко Хореограф - Маріанна Фортус У виставі грають: засл.арт.України Любов Фрігани, Наталія Середа, Петро Желєв, Олександр Цвєтков, Юрій Драненко, Віктор Латишев, Катерина Макоєдов, Анна Симонова, Кіра Фоміна, Тетяна Арикова, Ілона Василенко, Назар Баранніков, Олег Абакуменко, Катерина РОССОЛОВОЇ , Дар'я Чебаненко, Семен Гапонов, Євген Пономарьов, Яна Новіцька.

Заказать и купить билеты на Апельсиновая принцесса можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Апельсиновая принцесса в Запорожье состоится 30 сентября 2017 г, 11:00, Запорожский областной театр юного зрителя.

К. Гоцці

музична казка на одну дію

Ця історія сталася в сонячній Італії. У казковому королівстві наслідний принц Тарталья убитий жахливою хворобою - тугою. Він не сміється, нічого не їсть, він нудьгує і хандрить. Король Сільвіо посилає за Труффальдіно - відомим коміком і жартівником. Труффальдіно намагається з усіх сил, але Тарталья твердить як зачароване: «Вдень раніше, днем пізніше». І тоді Труффальдіно пропонує влаштувати карнавал. Розвеселий свято з жартами, масками і танцями. Але Тарталья у відповідь лише злегка посміхнувся. Король в розпачі. Радіють лише сестра короля Клариче і підступний лікар Леандро. Вони задумали підступний план. Лекарь запевняє, що єдиний засіб вилікувати принца - пробратися в сад чаклунки Клеонт і знайти чарівний апельсин.

Що ж чекає милого Тарталья і тямущого Труффальдіно? Пригоди, небезпеки і ... Любов.

Режисер-постановник - Олександр Фортус

Художник-постановник - член Національної спілки художників України

Тетяна Власенко

Хореограф - Маріанна Фортус

У виставі грають: засл.арт.України Любов Фрігани, Наталія Середа, Петро Желєв, Олександр Цвєтков, Юрій Драненко, Віктор Латишев, Катерина Макоєдов, Анна Симонова, Кіра Фоміна, Тетяна Арикова, Ілона Василенко, Назар Баранніков, Олег Абакуменко, Катерина РОССОЛОВОЇ , Дар'я Чебаненко, Семен Гапонов, Євген Пономарьов, Яна Новіцька.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber