Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Буратино и Скрипичный ключик в Запорожье

Буратино и Скрипичный ключик

Запорожье, 04 октября 2015 г, 12:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
БУРАТІНО та СКРИПКОВИЙ КЛЮЧИКМузична казка для дітейза мотивами твору О.М.Толстого«Золотий ключик, або пригоди Буратіно»за участю провідних артистівЗапорізької обласної філармоніїАвтор програми – Сергій ШепельРежисер-постановник – Андрій Романов«Буратіно та скрипковий ключик» - це нова авторська версія та оригінальне  прочитання  дитячого твору «Золотий ключик або пригоди Буратіно» відомого автора минулого століття О.М.Толстого. Знайомі з дитинства персонажі - Буратіно, Черепаха Тортіла, Кіт Базіліо, Лисиця Аліса і навіть Карабас Барабас вітають публіку і запрошують дітлахів до чудового  казкового світу.Веселий ляльковий хлопчисько Буратіно потрапляє у цікаві веселі історії, які вчать  добру і любові, застерігають від небезпеки і допомагають повірити в чудеса. З перших хвилин  музичної казки «Буратіно та скрипковий ключик» глядачі опиняються в круговороті пригод. Засобами  пісні та музики  головні герої музичної казки розповідають дітям  як важливо в житті мати добре щире серце та відданих друзів. Головна інтрига музичної казки – скрипковий ключик, а які дверцята він відкриє - секрет.Цікавий музичний матеріал, написаний Сергієм Шепелем та непередбачуваний режисерський хід Андрія Романова не залишать байдужим жодного поціновувача гарної та якісної музики. Поринути у неймовірний світ фантазії Вам допоможуть справжні майстри своєї справи - провідні Запорізької обласної філармонії: Сергій Шепель, Світлана Шепель, Людмила Уракова, Кирило Прудченко, Вікторія Медвідь.Запрошуємо юних глядачів  поринути у світ музики, пісень, пригод, та   справжнього дива!


Заказать и купить билеты на Буратино и Скрипичный ключик можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Буратино и Скрипичный ключик в Запорожье состоится 04 октября 2015 г, 12:00, Концертный зал им. Глинки.

БУРАТІНО та СКРИПКОВИЙ КЛЮЧИК

Музична казка для дітей

за мотивами твору О.М.Толстого
«Золотий ключик, або пригоди Буратіно»
за участю провідних артистів
Запорізької обласної філармонії

Автор програми – Сергій Шепель
Режисер-постановник – Андрій Романов

«Буратіно та скрипковий ключик» - це нова авторська версія та оригінальне  прочитання  дитячого твору «Золотий ключик або пригоди Буратіно» відомого автора минулого століття О.М.Толстого. Знайомі з дитинства персонажі - Буратіно, Черепаха Тортіла, Кіт Базіліо, Лисиця Аліса і навіть Карабас Барабас вітають публіку і запрошують дітлахів до чудового  казкового світу.

Веселий ляльковий хлопчисько Буратіно потрапляє у цікаві веселі історії, які вчать  добру і любові, застерігають від небезпеки і допомагають повірити в чудеса. З перших хвилин  музичної казки «Буратіно та скрипковий ключик» глядачі опиняються в круговороті пригод. Засобами  пісні та музики  головні герої музичної казки розповідають дітям  як важливо в житті мати добре щире серце та відданих друзів.

Головна інтрига музичної казки – скрипковий ключик, а які дверцята він відкриє - секрет.

Цікавий музичний матеріал, написаний Сергієм Шепелем та непередбачуваний режисерський хід Андрія Романова не залишать байдужим жодного поціновувача гарної та якісної музики.

Поринути у неймовірний світ фантазії Вам допоможуть справжні майстри своєї справи - провідні Запорізької обласної філармонії: Сергій Шепель, Світлана Шепель, Людмила Уракова, Кирило Прудченко, Вікторія Медвідь.

Запрошуємо юних глядачів  поринути у світ музики, пісень, пригод, та   справжнього дива!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber