X
Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Волшебная скрипка в Запорожье

Волшебная скрипка

Запорожье, 04 июня 2014 г, 18:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
«ЧАРІВНА СКРИПКА» Автор – Сергій Ковальов за мотивами білоруських народних казок Гном на ім’я Карузлик – маленький вертлявий чоловічок, забавляється тим, що заманює дівчинку до лісу і залишає її там замерзати. І невідомо, що б з нею сталося, якби на галявині не з’явився сердитий на вигляд, але доброї душі дідок Хохлик. Добрий гном забирає змерзлу дівчинку до своєї хатинки, де мешкає разом із Карузликом і старим Слимаком. Завдяки турботі Хохлика дівчинка одужує, але стараннями недоброго Карузлика ставиться до нього зневажливо. За намовлянням свого нового «друга» викрадає зі срібної скрині скрипку Хохлика. Чарівна скрипка в недобрих руках здатна причинити зло, однак, Карузлика це зовсім не турбує. Отримавши жадану скрипку, він вдруге кидає напризволяще Дівчину, яка тільки тепер розуміє, що вона накоїла. Вік: 4+ | Мова: українська | Тривалість: 50 хвилин Режисер – Михайло Урицький Художник – Віра Задорожня Композитор – заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Полянський Переклад з білоруської – Володимир Підцерковний


Заказать и купить билеты на Волшебная скрипка можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Волшебная скрипка в Запорожье состоится 04 июня 2014 г, 18:00, Концертный зал им. Глинки.

«ЧАРІВНА СКРИПКА»

Автор – Сергій Ковальов за мотивами білоруських народних казок

Гном на ім’я Карузлик – маленький вертлявий чоловічок, забавляється тим, що заманює дівчинку до лісу і залишає її там замерзати. І невідомо, що б з нею сталося, якби на галявині не з’явився сердитий на вигляд, але доброї душі дідок Хохлик. Добрий гном забирає змерзлу дівчинку до своєї хатинки, де мешкає разом із Карузликом і старим Слимаком. Завдяки турботі Хохлика дівчинка одужує, але стараннями недоброго Карузлика ставиться до нього зневажливо. За намовлянням свого нового «друга» викрадає зі срібної скрині скрипку Хохлика. Чарівна скрипка в недобрих руках здатна причинити зло, однак, Карузлика це зовсім не турбує. Отримавши жадану скрипку, він вдруге кидає напризволяще Дівчину, яка тільки тепер розуміє, що вона накоїла.

Вік: 4+ | Мова: українська | Тривалість: 50 хвилин

Режисер – Михайло Урицький

Художник – Віра Задорожня

Композитор – заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Полянський

Переклад з білоруської – Володимир Підцерковний

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber