Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Четверо в одной спальне в Запорожье

Четверо в одной спальне

Запорожье, 17 мая 2015 г, 18:00
Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара
пр. Соборный, 41
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
"Четверо в одній спальні"  ПІКАНТНА КОМЕДІЯ НА ДІВ ДІЇ    Класична комедія положень відомого французького комедіографа Марка Камолетті. Вистави за його п'єсами з постійним успіхом йдуть на сценах світу.    Незграбна і, на перший погляд, нерозумна служниця Анна випадково стає центром віртуозно закрученого сюжету.    А в ньому подружня пара, користуючись нагодою, вирішила “освіжити” своє особисте життя і провести декілька днів разом із своїми коханцями. Певна річ, кожен — окремо, але ж у своєму сімейному гніздечку. Ось і опиняються тут усі четверо... водночас!    На порозі... сімейна катастрофа!    Але ж за справу береться зовсім не дурнувата, а вельми хитромудра Анна! Виявляючи чудеса винахідливості, вона щомиті “розрулює” загрозливі для усіх ситуації, до того ж зовсім не безкорисливо. Ох, вже ця Анна!

Заказать и купить билеты на Четверо в одной спальне можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Четверо в одной спальне в Запорожье состоится 17 мая 2015 г, 18:00, Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара.

"Четверо в одній спальні"

  ПІКАНТНА КОМЕДІЯ НА ДІВ ДІЇ

    Класична комедія положень відомого французького комедіографа Марка Камолетті. Вистави за його п'єсами з постійним успіхом йдуть на сценах світу.

    Незграбна і, на перший погляд, нерозумна служниця Анна випадково стає центром віртуозно закрученого сюжету.

    А в ньому подружня пара, користуючись нагодою, вирішила “освіжити” своє особисте життя і провести декілька днів разом із своїми коханцями. Певна річ, кожен — окремо, але ж у своєму сімейному гніздечку. Ось і опиняються тут усі четверо... водночас!

    На порозі... сімейна катастрофа!

    Але ж за справу береться зовсім не дурнувата, а вельми хитромудра Анна! Виявляючи чудеса винахідливості, вона щомиті “розрулює” загрозливі для усіх ситуації, до того ж зовсім не безкорисливо. Ох, вже ця Анна!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber