Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Цирк КИЛИМАНДЖАРО в Запорожье

Цирк КИЛИМАНДЖАРО

Запорожье, 08 ноября 2015 г, 12:00
Запорожский Государственный Цирк Запорожский Государственный Цирк
ул. Рекордная, 41
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
На манежі виступатимуть тільки екзотичні звірі нашої планети. Атмосфера програми «Кіліманджаро» побудована як неймовірний, віртуальний політ над найвищою горою Африки – Кіліманджаро, біля підніжжя, якої проживають в природі ці тварини, а саме: слони, леви, зебри. У програмі беруть участь заслужені й авторитетні артисти Італії, Угорщини, Болгарії. Молдови та України.   На арені представлені номери відомих європейських циркових династій, що понад 100 років передають свій унікальний досвід з покоління в покоління. П’ятитонна слониха Лілу, що виступатиме на арені під керівництвом Заслуженого артиста Угорщини Антала Донерта та його сім’ї знімалася в багатьох кінострічках. У програмі бере участь відомий дресирувальник хижаків з Італії Роберто Кароллі, що приїжджає до Дніпропетровська після тріумфальних виступів в знаменитому цирку Італії - «Цирк Орфей». Його незвична манера дресури  п'яти африканських левів подарує глядачам незабутні враження. Дресирувальниця з Болгарії Ірина Тцонкова покаже незвичайний за красою номер із граціозними чорними кіньми породи -  голландські фризи. Ці неймовірно красиві коні з величезними гривами та  розкішними хвостами викликають шквал емоцій публіки в усіх цирках світу. Атмосферу  далекої Африки можна буде відчути на дотик, адже на манежі виступатимуть пірати – акробатичної групи під керівництвом артиста з Молдови Валентина Деміана. Дух захоплює від виступу артистів з України, призерів найпрестижнішого 36-го фестивалю у Монте-Карло – гімнастів на турніках під керівництвом Ігоря Байбака. А чи бачили Ви коли-небудь повітряного гімнаста на ременях разом із своїм другом - безстрашним песиком породи фокстерьєр? Артист Рустам Юлдашев вперше втілив це на арені цирку. Виступ клоуна Білбі – артиста Артема Велькіна, не залишить байдужими ні дорослих, ні дітей. Це новий напрямок у клоунаді із технічними ноу-хау. А якими саме?...Приходьте та захоплюйтесь! Справжньою окрасою цієї програми є виступи шоу-балету «Атлантік» під керівництвом Тетяни Мазуркіної.

Заказать и купить билеты на Цирк КИЛИМАНДЖАРО можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Цирк КИЛИМАНДЖАРО в Запорожье состоится 08 ноября 2015 г, 12:00, Запорожский Государственный Цирк.

На манежі виступатимуть тільки екзотичні звірі нашої планети. Атмосфера програми «Кіліманджаро» побудована як неймовірний, віртуальний політ над найвищою горою Африки – Кіліманджаро, біля підніжжя, якої проживають в природі ці тварини, а саме: слони, леви, зебри.

У програмі беруть участь заслужені й авторитетні артисти Італії, Угорщини, Болгарії. Молдови та України.  

На арені представлені номери відомих європейських циркових династій, що понад 100 років передають свій унікальний досвід з покоління в покоління.

П’ятитонна слониха Лілу, що виступатиме на арені під керівництвом Заслуженого артиста Угорщини Антала Донерта та його сім’ї знімалася в багатьох кінострічках.

У програмі бере участь відомий дресирувальник хижаків з Італії Роберто Кароллі, що приїжджає до Дніпропетровська після тріумфальних виступів в знаменитому цирку Італії - «Цирк Орфей». Його незвична манера дресури  п'яти африканських левів подарує глядачам незабутні враження.

Дресирувальниця з Болгарії Ірина Тцонкова покаже незвичайний за красою номер із граціозними чорними кіньми породи -  голландські фризи. Ці неймовірно красиві коні з величезними гривами та  розкішними хвостами викликають шквал емоцій публіки в усіх цирках світу.

Атмосферу  далекої Африки можна буде відчути на дотик, адже на манежі виступатимуть пірати – акробатичної групи під керівництвом артиста з Молдови Валентина Деміана.

Дух захоплює від виступу артистів з України, призерів найпрестижнішого 36-го фестивалю у Монте-Карло – гімнастів на турніках під керівництвом Ігоря Байбака.

А чи бачили Ви коли-небудь повітряного гімнаста на ременях разом із своїм другом - безстрашним песиком породи фокстерьєр? Артист Рустам Юлдашев вперше втілив це на арені цирку.

Виступ клоуна Білбі – артиста Артема Велькіна, не залишить байдужими ні дорослих, ні дітей. Це новий напрямок у клоунаді із технічними ноу-хау. А якими саме?...Приходьте та захоплюйтесь!

Справжньою окрасою цієї програми є виступи шоу-балету «Атлантік» під керівництвом Тетяни Мазуркіної.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber