Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Добрый вечер, Щедрый вечер в Запорожье

Добрый вечер, Щедрый вечер

Запорожье, 07 января 2016 г, 18:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
Анотація до концерту козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці»«Добрий вечір, щедрий вечір!» 7 січня 2016 рокуГрандіозна прем'єра! У Світлий день Різдва Христова козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» за участю заслуженої артистки України Ілони Турчанінової (орган) та провідної солістки обласної філармонії Юлії Якси (сопрано) презентує святковий концерт «Добрий вечір, щедрий вечір!». Запрошуємо всіх шанувальників, запоріжців та гостей міста насолодитися справжнім мистецтвом.  Вперше на сцені обласної філармонії оригінальне поєднання класичного духовного європейського  стилю та національного фольклору. Родзинка програми – народні колядки, щедрівки, обрядові композиції, які прозвучать у супроводі різноманітних тембрів величного органу!По-новому, у сучасних ритмах зазвучать відомі хорові та вокальні композиції: «Щедрик» Д. Леонтовича,   «Ave Maria» Ф. Шуберта, «На вулиці скрипка грає» в обробці О. Кошиця та інші улюблені композиції.Концерт «Добрий вечір, щедрий вечір» подарує всім святковий настрій та запалить в серцях  атмосферу Різдвяного духу!Нехай яскрава зірка Різдва сяє не тільки на небі, а й в Ваших душах!


Заказать и купить билеты на Добрый вечер, Щедрый вечер можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Добрый вечер, Щедрый вечер в Запорожье состоится 07 января 2016 г, 18:00, Концертный зал им. Глинки.

Анотація до концерту козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці»

«Добрий вечір, щедрий вечір!» 7 січня 2016 року

Грандіозна прем'єра!

У Світлий день Різдва Христова козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» за участю заслуженої артистки України Ілони Турчанінової (орган) та провідної солістки обласної філармонії Юлії Якси (сопрано) презентує святковий концерт «Добрий вечір, щедрий вечір!». Запрошуємо всіх шанувальників, запоріжців та гостей міста насолодитися справжнім мистецтвом.  Вперше на сцені обласної філармонії оригінальне поєднання класичного духовного європейського  стилю та національного фольклору. Родзинка програми – народні колядки, щедрівки, обрядові композиції, які прозвучать у супроводі різноманітних тембрів величного органу!

По-новому, у сучасних ритмах зазвучать відомі хорові та вокальні композиції: «Щедрик» Д. Леонтовича,   «Ave Maria» Ф. Шуберта, «На вулиці скрипка грає» в обробці О. Кошиця та інші улюблені композиції.

Концерт «Добрий вечір, щедрий вечір» подарує всім святковий настрій та запалить в серцях  атмосферу Різдвяного духу!

Нехай яскрава зірка Різдва сяє не тільки на небі, а й в Ваших душах!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber