Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Дюймовочка в Запорожье

Дюймовочка

Запорожье, 28 июня 2015 г, 11:00
Запорожский областной театр юного зрителя Запорожский областной театр юного зрителя
ул. Независимой Украины, 55а
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
Дюймовочка. 30 марта 2013 года, Национальная музыкальная академия им. Чайковского Унікальний балет-казка про дівчинку Дюймовочку  та її пригоди. Добра Фея розповість дітям казку про пригоди Дюймовочки. Весь світ маленьких ельфів і барвистих комах оживає в танцювальних картинах балету. На Дюймовочку чекає безліч випробувань. Вона опиниться в домі гидкої Жаби, проведе зиму в норі жадібної Миші, зіткнеться з егоїстичною королевою жуків. Та на цьому нелегкому шляху маленькій героїні зустрічаються справжні друзі. Разом з  дівчинкою дітвора побачить чарівні сцени-дует Дюймовочки і Принца, хоровод Сніжинок, танці Сонечка і багато іншого. "Дюймовочка" -це царівний світ, в якому юні глядачі побачать, що краще бути добрим та чесним і те що добро завжди перемагає зло. У виставі приймають участь вихованці Дитячої хореографічної школи м. Одеса під керівництвом заслуженого працівника культури України, академіка Анатолія Литвиненка. По мотивам казки Г. Х. Андерсена Художник-постановник: заслужений художник України Наталія Бевзенко-Зінкіна Музика: Юхим Русінов Купить билет на Дюймовочку Вы можете на Karabas.com.

Заказать и купить билеты на Дюймовочка можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Дюймовочка в Запорожье состоится 28 июня 2015 г, 11:00, Запорожский областной театр юного зрителя.

Дюймовочка. 30 марта 2013 года, Национальная музыкальная академия им. Чайковского

Унікальний балет-казка про дівчинку Дюймовочку  та її пригоди.

Добра Фея розповість дітям казку про пригоди Дюймовочки. Весь світ маленьких ельфів і барвистих комах оживає в танцювальних картинах балету.

На Дюймовочку чекає безліч випробувань. Вона опиниться в домі гидкої Жаби, проведе зиму в норі жадібної Миші, зіткнеться з егоїстичною королевою жуків. Та на цьому нелегкому шляху маленькій героїні зустрічаються справжні друзі.

Разом з  дівчинкою дітвора побачить чарівні сцени-дует Дюймовочки і Принца, хоровод Сніжинок, танці Сонечка і багато іншого.

"Дюймовочка" -це царівний світ, в якому юні глядачі побачать, що краще бути добрим та чесним і те що добро завжди перемагає зло.

У виставі приймають участь вихованці Дитячої хореографічної школи м. Одеса під керівництвом заслуженого працівника культури України, академіка Анатолія Литвиненка.

По мотивам казки Г. Х. Андерсена

Художник-постановник: заслужений художник України Наталія Бевзенко-Зінкіна

Музика: Юхим Русінов

Купить билет на Дюймовочку Вы можете на Karabas.com.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber