X
Set Zaporizhia by default? Yes, I agree / No thanks
theatre performance Classick for kids - 2 in Zaporizhia

Classick for kids - 2

Zaporizhia, 19 February 2017 , 12:00
Glinka Concert Hall Glinka Concert Hall
пр. Соборный, 183
Zaporizhia
+380445905555
Sales closed
Other dates 28.05, 28.05
КЛАСИКА-ДІТЯМ 2Музично-пізнавальна програма для дітей Чудовий світ класичної музики дивовижний і захоплюючий! Живе виконання відомих творів зарубіжних і вітчизняних композиторів нададуть дітям творчої енергії, натхнення та розширять кругозір. Знайомство з шедеврами світової класики, інструментальними і танцювальними жанрами, музичними інструментами та їх неповторним звучанням. Ми відкриємо юним меломанам нові сторінки творчості та краси мистецтва, чудовий світ класичної музики- дивовижний і захоплюючий!


Order and buy tickets Classick for kids - 2 can be in any convenient way - by credit card VISA / MasterCard, via the Internet, as well as cash - at the box office or by courier, if you order a ticket with delivery.

Theatre performance Классика детям - 2 in Zaporizhia will held 19 February 2017 , 12:00.

КЛАСИКА-ДІТЯМ 2
Музично-пізнавальна програма для дітей

Чудовий світ класичної музики дивовижний і захоплюючий! Живе виконання відомих творів зарубіжних і вітчизняних композиторів нададуть дітям творчої енергії, натхнення та розширять кругозір.

Знайомство з шедеврами світової класики, інструментальними і танцювальними жанрами, музичними інструментами та їх неповторним звучанням.

Ми відкриємо юним меломанам нові сторінки творчості та краси мистецтва, чудовий світ класичної музики- дивовижний і захоплюючий!

 
Subscribe to KARABAS.COM in Telegram