Concert Classick for kids - 2 in Zaporizhzhia

Classick for kids - 2

Zaporizhzhia, 19 February 2017 , 12:00
Glinka Concert Hall Glinka Concert Hall
пр. Соборный, 183
Zaporizhzhia
+380445905555
Sales closed
КЛАСИКА-ДІТЯМ 2Музично-пізнавальна програма для дітей Чудовий світ класичної музики дивовижний і захоплюючий! Живе виконання відомих творів зарубіжних і вітчизняних композиторів нададуть дітям творчої енергії, натхнення та розширять кругозір. Знайомство з шедеврами світової класики, інструментальними і танцювальними жанрами, музичними інструментами та їх неповторним звучанням. Ми відкриємо юним меломанам нові сторінки творчості та краси мистецтва, чудовий світ класичної музики- дивовижний і захоплюючий!


Order and buy tickets on Classick for kids - 2 you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Classick for kids - 2 in Zaporizhzhia will held 19 February 2017 , 12:00, Glinka Concert Hall.

КЛАСИКА-ДІТЯМ 2
Музично-пізнавальна програма для дітей

Чудовий світ класичної музики дивовижний і захоплюючий! Живе виконання відомих творів зарубіжних і вітчизняних композиторів нададуть дітям творчої енергії, натхнення та розширять кругозір.

Знайомство з шедеврами світової класики, інструментальними і танцювальними жанрами, музичними інструментами та їх неповторним звучанням.

Ми відкриємо юним меломанам нові сторінки творчості та краси мистецтва, чудовий світ класичної музики- дивовижний і захоплюючий!

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber