Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Фараоны в Запорожье

Фараоны

Запорожье, 26 февраля 2016 г, 18:00
Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им В.Г.Магара Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им В.Г.Магара
пр. Соборный, 41
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
"Фараони" О. Коломієць музична комедія на дві дії Прем'єра: 23 квітня 2010 року - Добре жилось єгипетським фараонам... Я десь чув, що жінки кожного ранку ноги їм цілували... - Ще й як цілували! Фараони, брат, уміли своїх жінок у руках тримати. - Молодці фараони! О. Коломієць "Фараони" Ось такі солодкі мрії захопили "передові уми" одного українського села. І біда була б жінкам, якби ці мрії здійснилися!.. Але для жінок все обернулося по-іншому: не єгипетська неволя, а справжнісінький сучасний фемінізм запанував у окремо взятому колгоспі! Комедії Олексія Коломійця "Фараони" понад 50 років. Вже минулася спільна мрія про соціалізм і комунізм, вже колгоспи перетворились на "інші форми власності", а про село говорити і писати стало не модно… Але! - стосунки між чоловіками та жінками не змінилися. Сьогодні, як і багато років (а може, й століть) тому, ми прагнемо знайти порозуміння і геть не розуміємо одне одного! Ми й сьогодні розділяємо життя на "чоловічу" та "жіночу" половини і не замислюємось, що можемо бути щасливими тільки поєднавшись! Тож нова постановка за такою добре знайомою "старою" п'єсою саме про це: про чоловіків, про жінок, і про те, які ми насправді кумедні істоти - люди! У виставі звучить музика: - «SKATALITES», - «Брати Гадюкіни», - «От вінта», - пісні радянської, української, італійської естради РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК - Віктор ПОПОВ ХУДОЖНИК-ПОСТАНОВНИК - Ірина КОХАН МУЗИЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ - Олександр СУРЖЕНКО АРАНЖУВАННЯ - Юрій ВОЛОДЬКОВ, Михайло САВИЦЬКИЙ БАЛЕТМЕЙСТЕР-ПОСТАНОВНИК - Тетяна АСТАФ'ЄВА,Тамара БОБРОВА ХУДОЖНИК З ВІДЕОПРОЕКЦІЇ - Геннадій ЛЕЩЕНКО, Сергій СИРОТА ТЕКСТИ ДО ПІСЕНЬ - Катерина СТАЦЕНКО АСИСТЕНТ РЕЖИСЕРА - заслужена артистка України Ніна ШИНКАРУК ХУДОЖНИК З ОСВІТЛЕННЯ - заслужений працівник культури України Анатолій         ІВАНОВ ЗВУКОРЕЖИСЕР ЗВУКОЗАПИСУ - Микита КИРИЧЕНКО ЗВУКОРЕЖИСЕР ВИСТАВИ - Олег КАТУШЕНКО ПОМІЧНИК РЕЖИСЕРА - Сергій МОСТОВИЙ


Заказать и купить билеты на Фараоны можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль Фараоны в Запорожье состоится 26 февраля 2016 г, 18:00.

"Фараони"

О. Коломієць

музична комедія на дві дії

Прем'єра: 23 квітня 2010 року

- Добре жилось єгипетським фараонам... Я десь чув, що жінки кожного ранку ноги їм цілували...

- Ще й як цілували! Фараони, брат, уміли своїх жінок у руках тримати.

- Молодці фараони!

О. Коломієць "Фараони"

Ось такі солодкі мрії захопили "передові уми" одного українського села. І біда була б жінкам, якби ці мрії здійснилися!.. Але для жінок все обернулося по-іншому: не єгипетська неволя, а справжнісінький сучасний фемінізм запанував у окремо взятому колгоспі!

Комедії Олексія Коломійця "Фараони" понад 50 років. Вже минулася спільна мрія про соціалізм і комунізм, вже колгоспи перетворились на "інші форми власності", а про село говорити і писати стало не модно… Але! - стосунки між чоловіками та жінками не змінилися. Сьогодні, як і багато років (а може, й століть) тому, ми прагнемо знайти порозуміння і геть не розуміємо одне одного! Ми й сьогодні розділяємо життя на "чоловічу" та "жіночу" половини і не замислюємось, що можемо бути щасливими тільки поєднавшись! Тож нова постановка за такою добре знайомою "старою" п'єсою саме про це: про чоловіків, про жінок, і про те, які ми насправді кумедні істоти - люди!

У виставі звучить музика:
- «SKATALITES»,
- «Брати Гадюкіни»,
- «От вінта»,
- пісні радянської, української, італійської естради

РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК - Віктор ПОПОВ

ХУДОЖНИК-ПОСТАНОВНИК - Ірина КОХАН

МУЗИЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ - Олександр СУРЖЕНКО

АРАНЖУВАННЯ - Юрій ВОЛОДЬКОВ, Михайло САВИЦЬКИЙ

БАЛЕТМЕЙСТЕР-ПОСТАНОВНИК - Тетяна АСТАФ'ЄВА,Тамара БОБРОВА

ХУДОЖНИК З ВІДЕОПРОЕКЦІЇ - Геннадій ЛЕЩЕНКО, Сергій СИРОТА

ТЕКСТИ ДО ПІСЕНЬ - Катерина СТАЦЕНКО

АСИСТЕНТ РЕЖИСЕРА - заслужена артистка України Ніна ШИНКАРУК

ХУДОЖНИК З ОСВІТЛЕННЯ - заслужений працівник культури України Анатолій         ІВАНОВ

ЗВУКОРЕЖИСЕР ЗВУКОЗАПИСУ - Микита КИРИЧЕНКО

ЗВУКОРЕЖИСЕР ВИСТАВИ - Олег КАТУШЕНКО

ПОМІЧНИК РЕЖИСЕРА - Сергій МОСТОВИЙ

Подробнее
Свернуть
Подробнее