Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Фольк-мюзикл Покровская ярмарка в Запорожье

Фольк-мюзикл Покровская ярмарка

Запорожье, 20 ноября 2015 г, 18:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
Покровський ярмарокза мотивами творчості Остапа Вишнікозацький ансамбль пісні і танцю«ЗАПОРОЖЦІ»Художній керівникзаслужений діяч мистецтв України - ЛІЛІЯ ГРИНЬРежисер-постановник  Андрій РомановКомпозитор   В’ячеслав ТодикаГоловний хормейстер  Сергій ЧерногорКерівник оркестру Олег КугаєвськийБалетмейстер   Олег Кравець Фольк-мюзикл «Покровський ярмарок» – це новий масштабний  мистецький проект козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці». Дійство переносить глядача в яскравий світ народних традицій, розкриває щирість української душі,  багатство народної мудрості, український мелос та колоритний гумор. «Що то є ярмарок? Це наше життя! Тут продають, купують, люблять, закохуються, говорять щиру правду…Все можна купити на ярмарку, тільки розуму ніхто не продає». Фольк-мюзикл «Покровський ярмарок» - це справжня арена народного життя в Україні. У театралізованому дійстві яскраво представлене неймовірне розмаїття самобутніх  етнічних стилів, народна пісня й танок сприймаються як сучасне творіння мистецтва завдяки засобам виразності:  сценографія, костюми, гармонія, оркестровка, ритми  надають фольк-мюзиклу українського колориту та європейського подиху.Глядачі за лічені секунди поринають у емоційне та піднесене дійство. «Покровський ярмарок» - це яскраве шоу з веселими піснями, танцями, щирим коханням та жартами. Це місце, де відбуваються цікаві події, трапляються всілякі дива і повсякденне життя нагадує свято. Для того, аби зануритись у цю атмосферу завітайте до концертного залу імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії на прем’єру дивовижно-яскравого фольк-музиклу «Покровський ярмарок»!

Заказать и купить билеты на Фольк-мюзикл Покровская ярмарка можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Фольк-мюзикл Покровская ярмарка в Запорожье состоится 20 ноября 2015 г, 18:00, Концертный зал им. Глинки.

Покровський ярмарок

за мотивами творчості Остапа Вишні

козацький ансамбль пісні і танцю
«ЗАПОРОЖЦІ»

Художній керівник
заслужений діяч мистецтв України - ЛІЛІЯ ГРИНЬ

Режисер-постановник  Андрій Романов
Композитор   В’ячеслав Тодика
Головний хормейстер  Сергій Черногор
Керівник оркестру Олег Кугаєвський
Балетмейстер   Олег Кравець

 Фольк-мюзикл «Покровський ярмарок» – це новий масштабний  мистецький проект козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці».

Дійство переносить глядача в яскравий світ народних традицій, розкриває щирість української душі,  багатство народної мудрості, український мелос та колоритний гумор.

«Що то є ярмарок? Це наше життя! Тут продають, купують, люблять, закохуються, говорять щиру правду…Все можна купити на ярмарку, тільки розуму ніхто не продає».

Фольк-мюзикл «Покровський ярмарок» - це справжня арена народного життя в Україні. У театралізованому дійстві яскраво представлене неймовірне розмаїття самобутніх  етнічних стилів, народна пісня й танок сприймаються як сучасне творіння мистецтва завдяки засобам виразності:  сценографія, костюми, гармонія, оркестровка, ритми  надають фольк-мюзиклу українського колориту та європейського подиху.

Глядачі за лічені секунди поринають у емоційне та піднесене дійство. «Покровський ярмарок» - це яскраве шоу з веселими піснями, танцями, щирим коханням та жартами. Це місце, де відбуваються цікаві події, трапляються всілякі дива і повсякденне життя нагадує свято.

Для того, аби зануритись у цю атмосферу завітайте до концертного залу імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії на прем’єру дивовижно-яскравого фольк-музиклу «Покровський ярмарок»!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber