Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Фольк-мюзикл Покровская ярмарка в Запорожье

Фольк-мюзикл Покровская ярмарка

Запорожье, 20 марта 2016 г, 12:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
ПОКРОВСЬКИЙ ЯРМАРОК Козацький ансамбль пісні і танцю "ЗАПОРОЖЦІ" Фольк-мюзикл «Покровський ярмарок» - це справжня арена народного життя. Глядачі за лічені секунди поринають у емоційне та піднесене дійство. Це місце, де відбуваються цікаві події, трапляються всілякі дива і повсякденне життя нагадує свято. Фольк-мюзикл переносить глядача в яскравий світ народних традицій, розкриває щирість української душі. Водночас постановка поєднує унікальну мелодійність, хореографічні барви та яскравий козацький гумор. Завітайте на «Покровський ярмарок» та дізнайтеся в чому ж сила народної мудрості!

Заказать и купить билеты на Фольк-мюзикл Покровская ярмарка можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Фольк-мюзикл Покровская ярмарка в Запорожье состоится 20 марта 2016 г, 12:00, Концертный зал им. Глинки.

ПОКРОВСЬКИЙ ЯРМАРОК

Козацький ансамбль пісні і танцю "ЗАПОРОЖЦІ"

Фольк-мюзикл «Покровський ярмарок» - це справжня арена народного життя.

Глядачі за лічені секунди поринають у емоційне та піднесене дійство. Це місце, де відбуваються цікаві події, трапляються всілякі дива і повсякденне життя нагадує свято.

Фольк-мюзикл переносить глядача в яскравий світ народних традицій, розкриває щирість української душі. Водночас постановка поєднує унікальну мелодійність, хореографічні барви та яскравий козацький гумор.

Завітайте на «Покровський ярмарок» та дізнайтеся в чому ж сила народної мудрості!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber