Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Геніїї світової класики в Запорожье

Геніїї світової класики

Запорожье, 26 февраля 2016 г, 18:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
ГЕНІЇ СВІТОВОЇ КЛАСИКИ Академічний симфонічний оркестр Головний диригент - народний артист України ВЯЧЕСЛАВ РЕДЯ Соліст - ЄВГЕН КОСТРИЦЬКИЙ (скрипка, Одеса) Молодий скрипаль-віртуоз Олег Кострицький своїм талантом підкорив не лише кращі концертні зали України, а й Європи. Він є лауреатом престижних конкурсів та фестивалів у Парижі, Белграді, Німеччині, Польщі, США. Є володарем призу «Музикант року» за версією англійської компанії «Слоугтер і Мей». Брав участь у концертах з Лондонським симфонічним оркестром. Талановитий музикант грає на скрипці італійського майстра Луїджі Леньяні 1750-1760 рр. Запорізькій публіці академічний симфонічний оркестр обласної філармонії та Євген Кострицький презентують твори геніальних композиторів - класиків: Симфонія №38 "Празька" В.А.Моцарта та Концерт для скрипки з оркестром П.І.Чайковського.

Заказать и купить билеты на Геніїї світової класики можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Геніїї світової класики в Запорожье состоится 26 февраля 2016 г, 18:00, Концертный зал им. Глинки.

ГЕНІЇ СВІТОВОЇ КЛАСИКИ

Академічний симфонічний оркестр

Головний диригент - народний артист України ВЯЧЕСЛАВ РЕДЯ

Соліст - ЄВГЕН КОСТРИЦЬКИЙ (скрипка, Одеса)

Молодий скрипаль-віртуоз Олег Кострицький своїм талантом підкорив не лише кращі концертні зали України, а й Європи. Він є лауреатом престижних конкурсів та фестивалів у Парижі, Белграді, Німеччині, Польщі, США. Є володарем призу «Музикант року» за версією англійської компанії «Слоугтер і Мей». Брав участь у концертах з Лондонським симфонічним оркестром. Талановитий музикант грає на скрипці італійського майстра Луїджі Леньяні 1750-1760 рр.

Запорізькій публіці академічний симфонічний оркестр обласної філармонії та Євген Кострицький презентують твори геніальних композиторів - класиків: Симфонія №38 "Празька" В.А.Моцарта та Концерт для скрипки з оркестром П.І.Чайковського.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber