Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт И музыка, и слово, и душа в Запорожье

И музыка, и слово, и душа

Запорожье, 21 января 2016 г, 18:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
Поезія! Як можна не любити її натхненні рядки? Навіть той, хто каже, що не любить віршів, мабуть просто не читав шедеврів. Вона скрізь. Нею наповнена природа, вона у легких білих хмаринках і у сірому похмурому небі, у повітрі, воді… Поезія у кожній живій душі. Артисти розмовного жанру Запорізької обласної філармонії Вікторія Медвідь та Кирило Прудченко презентують увазі глядачів справжнє диво поезії! У програмі поетично-музичного вечора «І музика, і слово, і душа...»  прозвучать вірші видатних поетів: Ліни Костенко, Івана Франка, Едуарда Асадова, Андрія Дементьєва та інших. У супроводі мелодійного фортепіано провідні солісти Запорізької обласної філармонії виконають твори, зачаровують своєю мелодійністю,  підбадьорюють, надихають на боротьбу або, навпаки, заспокоюють і зцілюють душу. Ансамбль бандуристів «Божена» подарує гостям віршовані рядки  класиків у поєднанні з неповторним звучання багатоголосої бандури. Запрошуємо шанувальників естетичної насолоди стати частиною високого мистецтва.
Заказать и купить билеты на И музыка, и слово, и душа можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт И музыка, и слово, и душа в Запорожье состоится 21 января 2016 г, 18:00, Концертный зал им. Глинки.

Поезія! Як можна не любити її натхненні рядки? Навіть той, хто каже, що не любить віршів, мабуть просто не читав шедеврів. Вона скрізь. Нею наповнена природа, вона у легких білих хмаринках і у сірому похмурому небі, у повітрі, воді… Поезія у кожній живій душі.

Артисти розмовного жанру Запорізької обласної філармонії Вікторія Медвідь та Кирило Прудченко презентують увазі глядачів справжнє диво поезії! У програмі поетично-музичного вечора «І музика, і слово, і душа...»  прозвучать вірші видатних поетів: Ліни Костенко, Івана Франка, Едуарда Асадова, Андрія Дементьєва та інших. У супроводі мелодійного фортепіано провідні солісти Запорізької обласної філармонії виконають твори, зачаровують своєю мелодійністю,  підбадьорюють, надихають на боротьбу або, навпаки, заспокоюють і зцілюють душу. Ансамбль бандуристів «Божена» подарує гостям віршовані рядки  класиків у поєднанні з неповторним звучання багатоголосої бандури.

Запрошуємо шанувальників естетичної насолоди стати частиною високого мистецтва.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber