X
Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт И музыка, и слово, и душа в Запорожье

И музыка, и слово, и душа

Запорожье, 21 января 2016 г, 18:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
Поезія! Як можна не любити її натхненні рядки? Навіть той, хто каже, що не любить віршів, мабуть просто не читав шедеврів. Вона скрізь. Нею наповнена природа, вона у легких білих хмаринках і у сірому похмурому небі, у повітрі, воді… Поезія у кожній живій душі. Артисти розмовного жанру Запорізької обласної філармонії Вікторія Медвідь та Кирило Прудченко презентують увазі глядачів справжнє диво поезії! У програмі поетично-музичного вечора «І музика, і слово, і душа...»  прозвучать вірші видатних поетів: Ліни Костенко, Івана Франка, Едуарда Асадова, Андрія Дементьєва та інших. У супроводі мелодійного фортепіано провідні солісти Запорізької обласної філармонії виконають твори, зачаровують своєю мелодійністю,  підбадьорюють, надихають на боротьбу або, навпаки, заспокоюють і зцілюють душу. Ансамбль бандуристів «Божена» подарує гостям віршовані рядки  класиків у поєднанні з неповторним звучання багатоголосої бандури. Запрошуємо шанувальників естетичної насолоди стати частиною високого мистецтва.
Заказать и купить билеты на И музыка, и слово, и душа можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт И музыка, и слово, и душа в Запорожье состоится 21 января 2016 г, 18:00.

Поезія! Як можна не любити її натхненні рядки? Навіть той, хто каже, що не любить віршів, мабуть просто не читав шедеврів. Вона скрізь. Нею наповнена природа, вона у легких білих хмаринках і у сірому похмурому небі, у повітрі, воді… Поезія у кожній живій душі.

Артисти розмовного жанру Запорізької обласної філармонії Вікторія Медвідь та Кирило Прудченко презентують увазі глядачів справжнє диво поезії! У програмі поетично-музичного вечора «І музика, і слово, і душа...»  прозвучать вірші видатних поетів: Ліни Костенко, Івана Франка, Едуарда Асадова, Андрія Дементьєва та інших. У супроводі мелодійного фортепіано провідні солісти Запорізької обласної філармонії виконають твори, зачаровують своєю мелодійністю,  підбадьорюють, надихають на боротьбу або, навпаки, заспокоюють і зцілюють душу. Ансамбль бандуристів «Божена» подарує гостям віршовані рядки  класиків у поєднанні з неповторним звучання багатоголосої бандури.

Запрошуємо шанувальників естетичної насолоди стати частиною високого мистецтва.

 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram