Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Кот в сапогах в Запорожье

Кот в сапогах

Запорожье, 20 ноября 2016 г, 12:00
Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара
пр. Соборный, 41
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
Другие даты 24.06
Тривалість вистави: 1 година 15 хв. Постановка: Олег Русов Сценографія: Тетяна Пасєчник Музика: Ігор Гайденко Музична казка на 1 дію для дошкільників і дітей молодшого шкільного віку Незвична чарівна історія про те, як у стародавньому королівстві завдяки хороброму Коту у чоботях Принцеса та Жак–простак перемогли Людоїда і зберегли віру в добро, вірність, дружбу, щире кохання. Це динамічне яскраве видовище, де багато музики, танців, казкових перетворень.


Кот в сапогах в других городах:

03вс июня, 2018

ХарьковХарківський Держ...

12:00 40 - 40 1 шт. купить

Заказать и купить билеты на Кот в сапогах можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Кот в сапогах в Запорожье состоится 20 ноября 2016 г, 12:00, Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара.

  • Тривалість вистави: 1 година 15 хв.
  • Постановка: Олег Русов
  • Сценографія: Тетяна Пасєчник
  • Музика: Ігор Гайденко

Музична казка на 1 дію для дошкільників і дітей молодшого шкільного віку

Незвична чарівна історія про те, як у стародавньому королівстві завдяки хороброму Коту у чоботях Принцеса та Жак–простак перемогли Людоїда і зберегли віру в добро, вірність, дружбу, щире кохання. Це динамічне яскраве видовище, де багато музики, танців, казкових перетворень.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber