Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Классика детям - 2 в Запорожье

Классика детям - 2

Запорожье, 06 марта 2016 г, 12:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
КЛАСИКА ДІТЯМ Музична програма для дітей Чудовий світ класичної музики – дивовижний і захоплюючий! Скільки цікавого та загадкового криється за незнайомими музичними термінами, нотними знаками, прізвищами видатних композиторів та звучанням музичних інструментів! Програма знайомить дітей з шедеврами світової музичної класики. Цікава зустріч проходить у формі інтерактивного уроку за участю артистів обласної філармонії. Юні меломани занурюються у музичний світ, знайомляться з інструментальними і танцювальними жанрами, відкривають для себе нові історичні епохи, зустрічаються з музичними інструментами і розкривають таємницю їх унікального звучання. Запрошуємо юних глядачів у світ музики, творчості, фантазії і краси!


Заказать и купить билеты на Классика детям - 2 можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Классика детям - 2 в Запорожье состоится 06 марта 2016 г, 12:00, Концертный зал им. Глинки.

КЛАСИКА ДІТЯМ

Музична програма для дітей

Чудовий світ класичної музики – дивовижний і захоплюючий! Скільки цікавого та загадкового криється за незнайомими музичними термінами, нотними знаками, прізвищами видатних композиторів та звучанням музичних інструментів!

Програма знайомить дітей з шедеврами світової музичної класики. Цікава зустріч проходить у формі інтерактивного уроку за участю артистів обласної філармонії. Юні меломани занурюються у музичний світ, знайомляться з інструментальними і танцювальними жанрами, відкривають для себе нові історичні епохи, зустрічаються з музичними інструментами і розкривають таємницю їх унікального звучання.

Запрошуємо юних глядачів у світ музики, творчості, фантазії і краси!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber