Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Композиторы Запорожья приглашают в Запорожье

Композиторы Запорожья приглашают

Запорожье, 20 мая 2016 г, 18:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
Композитори Запоріжжя запрошуютьАкадемічний симфонічний оркестрГоловний диригентНародний артист УкраїниВЯЧЕСЛАВ РЕДЯ Запорізька земля – це коштовний діамант, який сяє на всю країну своїм багатогранням творчих надбань, талановитими музикантами й композиторами. 5 травня у концертному залі імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії на глядачів чекає зустріч із унікальними творами членів Запорізького осередку Національної Спілки композиторів України у виконанні академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії, головний диригент – народний артист України В'ячеслав Редя та відомих артистів України. Симфонічна програма композиторів Запоріжжя втілює колоритні фарби української музики, навіяна весняним настроєм пробудження природи. Вперше звучатимуть «Весняні казки» та романс «Уздовж вулиці ходжу» Ганни ХАЗОВОЇ, два вірші Івана Франка, нові редакції Елегії для альта (на тему пісні «Ніч яка місячна») та Думки для бандури, сопрано та симфонічного оркестру композитора, заслуженого діяча мистецтв України Наталії Боєвої. Прозвучить прем’єрне виконанні Концерту для сопрано – саксофону, органу, клавесина та струнних заслуженого діяча мистецтв України Дмитра САВЕНКА. На слухачів очікують музичні подарунки від Олександра Костіна (Київ). Солісти: заслужені артисти України Олександр Рукомойніков (саксофон, Київ). Ольга БЕЖЕНАРЬ (бандура) та Інна ГАПОН (сопрано), відомі виконавці: Ігор ГОРСЬКИЙ (альт) та Олександр ФІЛІППОВ (тенор). Ексклюзивним подарунком для слухачів стане зустріч з музикою київського композитора Івана ТАРАНЕНКО. Композитор працює у різних музичних напрямках: інтелектуально-заглибленої серйозної музики, джазу, поп-музики. Для його музики характерна дивовижна відвертість, готовність поділитись потаємним. Запрошуємо всіх цінителів мистецтва насолодитися чарівними мелодіями, душевними віршами та ще раз відчути гордість за вічні духовні цінності, створені митцями Запорізького краю!


Заказать и купить билеты на Композиторы Запорожья приглашают можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Композиторы Запорожья приглашают в Запорожье состоится 20 мая 2016 г, 18:00, Концертный зал им. Глинки.

Композитори Запоріжжя запрошують
Академічний симфонічний оркестр
Головний диригент
Народний артист України
ВЯЧЕСЛАВ РЕДЯ

Запорізька земля – це коштовний діамант, який сяє на всю країну своїм багатогранням творчих надбань, талановитими музикантами й композиторами.

5 травня у концертному залі імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії на глядачів чекає зустріч із унікальними творами членів Запорізького осередку Національної Спілки композиторів України у виконанні академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії, головний диригент – народний артист України В'ячеслав Редя та відомих артистів України.

Симфонічна програма композиторів Запоріжжя втілює колоритні фарби української музики, навіяна весняним настроєм пробудження природи. Вперше звучатимуть «Весняні казки» та романс «Уздовж вулиці ходжу» Ганни ХАЗОВОЇ, два вірші Івана Франка, нові редакції Елегії для альта (на тему пісні «Ніч яка місячна») та Думки для бандури, сопрано та симфонічного оркестру композитора, заслуженого діяча мистецтв України Наталії Боєвої. Прозвучить прем’єрне виконанні Концерту для сопрано – саксофону, органу, клавесина та струнних заслуженого діяча мистецтв України Дмитра САВЕНКА. На слухачів очікують музичні подарунки від Олександра Костіна (Київ).

Солісти: заслужені артисти України Олександр Рукомойніков (саксофон, Київ). Ольга БЕЖЕНАРЬ (бандура) та Інна ГАПОН (сопрано), відомі виконавці: Ігор ГОРСЬКИЙ (альт) та Олександр ФІЛІППОВ (тенор).

Ексклюзивним подарунком для слухачів стане зустріч з музикою київського композитора Івана ТАРАНЕНКО. Композитор працює у різних музичних напрямках: інтелектуально-заглибленої серйозної музики, джазу, поп-музики. Для його музики характерна дивовижна відвертість, готовність поділитись потаємним.

Запрошуємо всіх цінителів мистецтва насолодитися чарівними мелодіями, душевними віршами та ще раз відчути гордість за вічні духовні цінності, створені митцями Запорізького краю!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber