Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Концерт Академического симфонического оркестра в Запорожье

Концерт Академического симфонического оркестра

Запорожье, 06 февраля 2015 г, 18:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
Концерт АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ головний диригент – народний артист України ВЯЧЕСЛАВ РЕДЯ соліст – заслужений артист України Олександр Рукомойніков (саксофон-сопрано, м. Київ) До закриття симфонічного сезону академічний симфонічний оркестр підготував справжній сюрприз для своїх шанувальників. У програмі грандіозного концерту прозвучать шедеври видатних композиторів: симфонічна картина «Поргі та Бесс» Дж. Гершвіна, сюїта з балету «Роксолана» Д. Акімова, парафраз-буфф «Ніч яка…» і «Шумка-гопак» Ю.Шевченка та концерт для саксофону-сопрано з оркестром А. Ешпая, який виконає найяскравіший джазовий саксофоніст, заслужений артист України Олександр Рукомойніков. Слухачам подарують атмосферу свята, красу звукових фарб, мінливі ритми, дивовижну динаміку та неповторність високого музичного мистецтва.

Заказать и купить билеты на Концерт Академического симфонического оркестра можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Концерт Академического симфонического оркестра в Запорожье состоится 06 февраля 2015 г, 18:00, Концертный зал им. Глинки.

Концерт

АКАДЕМІЧНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ

головний диригент – народний артист України ВЯЧЕСЛАВ РЕДЯ

соліст – заслужений артист України Олександр Рукомойніков (саксофон-сопрано, м. Київ)

До закриття симфонічного сезону академічний симфонічний оркестр підготував справжній сюрприз для своїх шанувальників. У програмі грандіозного концерту прозвучать шедеври видатних композиторів: симфонічна картина «Поргі та Бесс» Дж. Гершвіна, сюїта з балету «Роксолана» Д. Акімова, парафраз-буфф «Ніч яка…» і «Шумка-гопак» Ю.Шевченка та концерт для саксофону-сопрано з оркестром А. Ешпая, який виконає найяскравіший джазовий саксофоніст, заслужений артист України Олександр Рукомойніков. Слухачам подарують атмосферу свята, красу звукових фарб, мінливі ритми, дивовижну динаміку та неповторність високого музичного мистецтва.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber