Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
клубы Kozak System в Запорожье - 1

Kozak System

Запорожье, 22 ноября 2015 г, 19:00
Развлекательный центр «Капиталистъ» Развлекательный центр «Капиталистъ»
просп. Соборный, 92, в ТЦ «Пальмира Плаза»
Запорожье
+380445905555
100 - 250 грн.
Отменено
Одна з найпопулярніших українських команд в Європі, KOZAK SYSTEM, вперше оголошує всеукраїнський тур. Тур “Наш МАНІФЕСТ” розпочнуть концертом у київському клубі Sentrum Цієї осені KOZAK SYSTEM вирушають у всеукраїнський тур під назвою Наш МАНІФЕСТ. Тур триватиме протягом 2015-2016 років, музиканти планують відвідати якомога більше українських міст. Перша частина туру охопить 7 міст, і розпочнеться 6 листопада виступом в київському клубі Sentrum. Що особливого відбуватиметься на концертах? Ну по-перше, Наш МАНІФЕСТ – це масштабне рок шоу, де “Козаки” зіграють велику програму, складену із нових та старих пісень. Це насамперед українська рок музика, яка має безліч відголосів - ска, реггі, етно, фолк, та якісна поезія. Кожен слухач тут знайде своє. Це потужна енергетика, правдиві гостросоціальні тексти за межею, та прості ліричні про кохання. А ще в Києві Kozak System запросили виступити разом з ними гурт Qarpa на чолі з Іреною Карпою, тож розпочнеться вечер виступом Ірени. Іван Леньо, вокаліст Kozak System: В цьому турі ми будемо грати пісні, які заставляють людей думати аналізувати. Нам би хотілось, щоб на українську сучасну музику дивились не як на шароварщину, диковинний продукт з елементами “етно”, а як на сучасну і модну музику, яка відрізняє нас від решти музикантів світу. Володимир Шерстюк, бас-гітарист Kozak System: Цей тур – промоція нашого альбому “Живи і Люби”, реліз якого відбувся навесні. Розпочнемо в Києві великим концертом в клубі Sentrum, де плануємо презентувати відеокліп, що розповідає про наше цікаве закулісне життя. До того ж, ми запросили друзів-музикантів підтримати наші концерти і зіграти на початку шоу, на що вони радо погодились. У Києві гратимемо з гуртом Qarpa, а до Львову приїде команда з Польші Red Lips Про гурт: KOZAK SYSTEM – українська команда, що насьогодні, серед небагатьох, постійно представляє Україну на європейських музичних фестивалях та клубних майданчиках. Цього року польські ЗМІ вже назвали KOZAK SYSTEM найвідомішою командою з України, а трек “Kochaj i Żyj”, записану разом з польскою командою «Red Lips” - безумовним хітом, що в трійці кращих польських пісень цього року. У червні 2015 KOZAK SYSTEM представляли Україну на міжнародному музичному фестивалі у Польщі “Oświęcim LIFE Festival”, де грали разом з UB40, Сhris De Burgh, Lemon та іншими відомими музикантами зі всього світу. В серпні KOZAK SYSTEM зіграли на чеському фестивалі TRUTNOFF, де стали хедлайнерами фестивалю разом із Prodigy, The Subways, Matisyahu. Навесні музична формація KOZAK SYSTEM презентувала в Україні другий номерний альбом “Живи і Люби” великими концертами в Києві та Львові.

Возврат денег за купленные билеты будет производиться в местах покупки.

Заказать и купить билеты на Kozak System можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Клубы Kozak System в Запорожье состоится 22 ноября 2015 г, 19:00, Развлекательный центр «Капиталистъ».

Одна з найпопулярніших українських команд в Європі, KOZAK SYSTEM, вперше оголошує всеукраїнський тур. Тур “Наш МАНІФЕСТ” розпочнуть концертом у київському клубі Sentrum

Цієї осені KOZAK SYSTEM вирушають у всеукраїнський тур під назвою Наш МАНІФЕСТ. Тур триватиме протягом 2015-2016 років, музиканти планують відвідати якомога більше українських міст. Перша частина туру охопить 7 міст, і розпочнеться 6 листопада виступом в київському клубі Sentrum.

Що особливого відбуватиметься на концертах?

Ну по-перше, Наш МАНІФЕСТ – це масштабне рок шоу, де “Козаки” зіграють велику програму, складену із нових та старих пісень. Це насамперед українська рок музика, яка має безліч відголосів - ска, реггі, етно, фолк, та якісна поезія. Кожен слухач тут знайде своє. Це потужна енергетика, правдиві гостросоціальні тексти за межею, та прості ліричні про кохання.

А ще в Києві Kozak System запросили виступити разом з ними гурт Qarpa на чолі з Іреною Карпою, тож розпочнеться вечер виступом Ірени.

Іван Леньо, вокаліст Kozak System: В цьому турі ми будемо грати пісні, які заставляють людей думати аналізувати. Нам би хотілось, щоб на українську сучасну музику дивились не як на шароварщину, диковинний продукт з елементами “етно”, а як на сучасну і модну музику, яка відрізняє нас від решти музикантів світу.

Володимир Шерстюк, бас-гітарист Kozak System: Цей тур – промоція нашого альбому “Живи і Люби”, реліз якого відбувся навесні. Розпочнемо в Києві великим концертом в клубі Sentrum, де плануємо презентувати відеокліп, що розповідає про наше цікаве закулісне життя. До того ж, ми запросили друзів-музикантів підтримати наші концерти і зіграти на початку шоу, на що вони радо погодились. У Києві гратимемо з гуртом Qarpa, а до Львову приїде команда з Польші Red Lips

Про гурт:

KOZAK SYSTEM – українська команда, що насьогодні, серед небагатьох, постійно представляє Україну на європейських музичних фестивалях та клубних майданчиках. Цього року польські ЗМІ вже назвали KOZAK SYSTEM найвідомішою командою з України, а трек “Kochaj i Żyj”, записану разом з польскою командою «Red Lips” - безумовним хітом, що в трійці кращих польських пісень цього року.

У червні 2015 KOZAK SYSTEM представляли Україну на міжнародному музичному фестивалі у Польщі “Oświęcim LIFE Festival”, де грали разом з UB40, Сhris De Burgh, Lemon та іншими відомими музикантами зі всього світу. В серпні KOZAK SYSTEM зіграли на чеському фестивалі TRUTNOFF, де стали хедлайнерами фестивалю разом із Prodigy, The Subways, Matisyahu.

Навесні музична формація KOZAK SYSTEM презентувала в Україні другий номерний альбом “Живи і Люби” великими концертами в Києві та Львові.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber