Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Лабиринт Минотавра в Запорожье

Лабиринт Минотавра

Запорожье, 27 октября 2016 г, 18:30
ДК Орбита ДК Орбита
ул. Лермонтова, 9
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
Запорізький муніципальний театр танцю Запрошує на відкриття сезону хореографічна вистава «Лабіринт Мінотавра» Оригінальна інтерпретація давньогрецького міфу про лабіринт і чудовисько з людським тілом та бичачою головою, приречене в самотності поневірятися безкінечними коридорами кносского лабіринту в очікуванні людських жертв. В кожному з нас живе цей міфічний Мінотавр. Перемогти його може тільки герой, і ти можеш стати ним. Але кожна людина, яка вийшла на двобій з твариною, повинна бути готова, що бій з Мінотавром – це бій з самим собою, боротьба людського та звіриного. Історія знаходить позачасове значення, могла б відбуватися в будь-яку епоху і буде актуальна, поки існує людина.


Заказать и купить билеты на Лабиринт Минотавра можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Лабиринт Минотавра в Запорожье состоится 27 октября 2016 г, 18:30, ДК Орбита.

Запорізький муніципальний театр танцю

Запрошує на відкриття сезону

хореографічна вистава «Лабіринт Мінотавра»

Оригінальна інтерпретація давньогрецького міфу про лабіринт і чудовисько з людським тілом та бичачою головою, приречене в самотності поневірятися безкінечними коридорами кносского лабіринту в очікуванні людських жертв. В кожному з нас живе цей міфічний Мінотавр. Перемогти його може тільки герой, і ти можеш стати ним. Але кожна людина, яка вийшла на двобій з твариною, повинна бути готова, що бій з Мінотавром – це бій з самим собою, боротьба людського та звіриного. Історія знаходить позачасове значення, могла б відбуватися в будь-яку епоху і буде актуальна, поки існує людина.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber