Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль LOVE STORY в Запорожье

LOVE STORY

Запорожье, 12 февраля 2016 г, 18:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
LOVE STORY Академічний симфонічний оркестр Головний диригент - народний артист України ВЯЧЕСЛАВ РЕДЯ Майже всі шедеври світової культури, які подарували світу геніальні митці, створені завдяки Любові і в ім'я Любові. Унікальною мовою музики Любов говорить з нами, дарує радість, надихає, окрилює, вселяє надію та віру. У концертній програмі на фоні сповнених енергією та пристрастю композицій тендітно та ніжно прозвучать струни романтичного настрою. За доброю традицією не обійдеться без приємних сюрпризів і чудових соло заслуженої артистки України Ілони Турчанінової, вокалу Маріанни Рябошлик, Ольги Синякової, Ігоря Воєводіна. У виконанні академічного симфонічного оркестру прозвучать яскраві та динамічні мелодії, кожна з яких розповість свою неповторну LOVE STORY.


Заказать и купить билеты на LOVE STORY можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль LOVE STORY в Запорожье состоится 12 февраля 2016 г, 18:00, Концертный зал им. Глинки.

LOVE STORY

Академічний симфонічний оркестр

Головний диригент - народний артист України ВЯЧЕСЛАВ РЕДЯ

Майже всі шедеври світової культури, які подарували світу геніальні митці, створені завдяки Любові і в ім'я Любові. Унікальною мовою музики Любов говорить з нами, дарує радість, надихає, окрилює, вселяє надію та віру.

У концертній програмі на фоні сповнених енергією та пристрастю композицій тендітно та ніжно прозвучать струни романтичного настрою. За доброю традицією не обійдеться без приємних сюрпризів і чудових соло заслуженої артистки України Ілони Турчанінової, вокалу Маріанни Рябошлик, Ольги Синякової, Ігоря Воєводіна. У виконанні академічного симфонічного оркестру прозвучать яскраві та динамічні мелодії, кожна з яких розповість свою неповторну LOVE STORY.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber