Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Любовь на Заречной улице в Запорожье

Любовь на Заречной улице

Запорожье, 26 марта 2015 г, 18:00
Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара
пр. Соборный, 41
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
"Любов на Зарічній вулиці" Мюзикл на дві дії за мотивами кіносценарію Ф. Міронера «Весна на Зарічній вулиці» (російською мовою) Прем'єра: 4 квітня 2006 року Славетна вулиця Зарічна! Які на ній живуть люди, які чисті й відкриті взаємини в них! Нас, запорожців, назавжди зачарувала відома кінострічка шістдесятих, адже вона про наше місто і наших людей. А створений на основі фільму мюзикл «Любов на Зарічній вулиці», один із найулюбленіших спектаклів запоріжан, став візитівкою міста. У цій виставі оживають образи тих, хто закладав основи промислового міста, лунають зворушливі й дещо наївні пісні минулого століття, а запальні ритми шістедсятих просто кличуть до танцю! Ностальгічний і сучасний водночас, мюзикл «Любов на Зарічній вулиці» старшому поколінню дарує спогад про юність, а молодшому – романтичну мандрівку в минуле їхньої країни, їхніх батьків. АВТОР ІНСЦЕНІЗАЦІЇ ТА РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК – заслужений діяч мистецтв України Віталій ДЕНИСЕНКО ІДЕЯ ТА СЦЕНОГРАФІЯ - заслужений діяч мистецтв України Валентина СЛОНОВА КОМПОЗИТОР І АНАНЖУВАЛЬНИК – Дмитро САВЕНКО БАЛЕТМЕЙСТЕР-ПОСТАНОВНИК – Тетяна АСТАФ'ЄВА КОНЦЕРТМЕЙСТЕР – заслужена артистка України Світлана ВАЩЕНКО ХУДОЖНИК З ОСВІТЛЕННЯ – заслужений працівник культури України Анатолій ІВАНОВ ЗВУКОРЕЖИСЕР – Нінель САВЕНКО ВИСТАВУ ВЕДЕ – Сергій МОСТОВИЙ

Заказать и купить билеты на Любовь на Заречной улице можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Любовь на Заречной улице в Запорожье состоится 26 марта 2015 г, 18:00, Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара.

"Любов на Зарічній вулиці"

Мюзикл на дві дії

за мотивами кіносценарію Ф. Міронера «Весна на Зарічній вулиці» (російською мовою)

Прем'єра: 4 квітня 2006 року

Славетна вулиця Зарічна! Які на ній живуть люди, які чисті й відкриті взаємини в них! Нас, запорожців, назавжди зачарувала відома кінострічка шістдесятих, адже вона про наше місто і наших людей. А створений на основі фільму мюзикл «Любов на Зарічній вулиці», один із найулюбленіших спектаклів запоріжан, став візитівкою міста.

У цій виставі оживають образи тих, хто закладав основи промислового міста, лунають зворушливі й дещо наївні пісні минулого століття, а запальні ритми шістедсятих просто кличуть до танцю! Ностальгічний і сучасний водночас, мюзикл «Любов на Зарічній вулиці» старшому поколінню дарує спогад про юність, а молодшому – романтичну мандрівку в минуле їхньої країни, їхніх батьків.

АВТОР ІНСЦЕНІЗАЦІЇ ТА РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК – заслужений діяч мистецтв України Віталій ДЕНИСЕНКО

ІДЕЯ ТА СЦЕНОГРАФІЯ - заслужений діяч мистецтв України Валентина СЛОНОВА

КОМПОЗИТОР І АНАНЖУВАЛЬНИК – Дмитро САВЕНКО

БАЛЕТМЕЙСТЕР-ПОСТАНОВНИК – Тетяна АСТАФ'ЄВА

КОНЦЕРТМЕЙСТЕР – заслужена артистка України Світлана ВАЩЕНКО

ХУДОЖНИК З ОСВІТЛЕННЯ – заслужений працівник культури України Анатолій ІВАНОВ

ЗВУКОРЕЖИСЕР – Нінель САВЕНКО

ВИСТАВУ ВЕДЕ – Сергій МОСТОВИЙ

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber