Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Морозко или Зимняя сказка в Запорожье

Морозко или Зимняя сказка

Запорожье, 30 декабря 2014 г, 10:00
Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара
пр. Соборный, 41
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченко презентує:«Морозко або Зимова казка»Режисер-постановник: Марія ШуриноваКрасива і зворушлива історія про дружбу та чарівництво, створена за мотивами народних казок та всіма любимим дитячим фільмом «Морозко».Жили собі Старий та Стара. І була у Старого дочка Даша, добра та працьовита дівчинка. А у Старої – дочка Паша, лінива та жадібна.Обидві дівчинки потрапляють до лісу: Даша – за клюквою, Паша – за нарядами. Дід Мороз – по заслугах нагороджує дівчаток.Вистава наповнена феєрією, музикою, танцями та жартами.Казка подарує усім передноворічний святковий настрій!


Заказать и купить билеты на Морозко или Зимняя сказка можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Морозко или Зимняя сказка в Запорожье состоится 30 декабря 2014 г, 10:00, Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара.

Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченко презентує:

«Морозко або Зимова казка»

Режисер-постановник: Марія Шуринова

Красива і зворушлива історія про дружбу та чарівництво, створена за мотивами народних казок та всіма любимим дитячим фільмом «Морозко».

Жили собі Старий та Стара. І була у Старого дочка Даша, добра та працьовита дівчинка. А у Старої – дочка Паша, лінива та жадібна.

Обидві дівчинки потрапляють до лісу: Даша – за клюквою, Паша – за нарядами. Дід Мороз – по заслугах нагороджує дівчаток.

Вистава наповнена феєрією, музикою, танцями та жартами.

Казка подарує усім передноворічний святковий настрій!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber