Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Морозко в Запорожье

Морозко

Запорожье, 06 декабря 2015 г, 12:00
Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара
пр. Соборный, 41
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
МОРОЗКО Автор – Марія Шуринова за російською народною казкою. Жанр – повчальна казка. Що б ви попросили у чарівника Морозка, якби довелося зустрітися з ним у зимовому лісі? Працьовита дідова донька Даша та ледаща бабина донька Паша прагнуть різного – різне й отримують. Але кожна – тільки те, на що заслуговує. А чому саме дівчата опинилися взимку у лісі, кого, крім Морозка, вони там зустріли і, нарешті, що кожній з дівчат подарував Чарівник, малеча дізнається завітавши на виставу, створену за відомою російською народною казкою. Режисер – народний артист України Сергій Єфремов Художник – Алла Деркач Композитор – Лев Етінгер Вік: 3 | Мова: російська | Тривалість: 50 хвилин

Заказать и купить билеты на Морозко можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Морозко в Запорожье состоится 06 декабря 2015 г, 12:00, Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара.

МОРОЗКО

Автор – Марія Шуринова за російською народною казкою. Жанр – повчальна казка.

Що б ви попросили у чарівника Морозка, якби довелося зустрітися з ним у зимовому лісі? Працьовита дідова донька Даша та ледаща бабина донька Паша прагнуть різного – різне й отримують. Але кожна – тільки те, на що заслуговує. А чому саме дівчата опинилися взимку у лісі, кого, крім Морозка, вони там зустріли і, нарешті, що кожній з дівчат подарував Чарівник, малеча дізнається завітавши на виставу, створену за відомою російською народною казкою.

Режисер – народний артист України Сергій Єфремов

Художник – Алла Деркач

Композитор – Лев Етінгер

Вік: 3 | Мова: російська | Тривалість: 50 хвилин

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber