Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Мультконцерт в Запорожье

Мультконцерт

Запорожье, 22 октября 2017 г, 12:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
МУЛЬТКОНЦЕРТ Музична програма для дітей Прем'єра нового сезону! На тих, хто обожнює мультфільми, наспівує мелодії з найпопулярніших мультстрічок чекає приємна зустріч із знайомими дитячими піснями у програмі "МультКонцерт"! Прозвучать класичні версії з легендарних мультів: "Слідами бременських музикантів", "Вінні Пух іде в гості", "Ну, постривай!", "Канікули Боніфація", "Мауглі", "Летючий корабель". Сучасні аранжування відомих пісень з мультфільмів "Попелюшка", "День народження Кота Леопольда", "Блакитне цуценя", найкращих хітів зі стрічок компанії "Walt Disney": "Білосніжка і сім гномів", "Красуня і чудовисько", "Алладін", "Король Лев" стануть до вподоби справжнім меломанам. Маленькі слухачі залюбки співатимуть мульт-хіти із популярних "Маша і Ведмідь", "Смішарики" та ще раз із задоволенням поринуть у яскравий світ мультфільмів. "МультКонцерт" - це чудовий настрій, позитив, багато розваг та музичних забав

Заказать и купить билеты на Мультконцерт можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Мультконцерт в Запорожье состоится 22 октября 2017 г, 12:00, Концертный зал им. Глинки.

МУЛЬТКОНЦЕРТ

Музична програма для дітей

Прем'єра нового сезону!

На тих, хто обожнює мультфільми, наспівує мелодії з найпопулярніших мультстрічок чекає приємна зустріч із знайомими дитячими піснями у програмі "МультКонцерт"!

Прозвучать класичні версії з легендарних мультів: "Слідами бременських музикантів", "Вінні Пух іде в гості", "Ну, постривай!", "Канікули Боніфація", "Мауглі", "Летючий корабель".

Сучасні аранжування відомих пісень з мультфільмів "Попелюшка", "День народження Кота Леопольда", "Блакитне цуценя", найкращих хітів зі стрічок компанії "Walt Disney": "Білосніжка і сім гномів", "Красуня і чудовисько", "Алладін", "Король Лев" стануть до вподоби справжнім меломанам.

Маленькі слухачі залюбки співатимуть мульт-хіти із популярних "Маша і Ведмідь", "Смішарики" та ще раз із задоволенням поринуть у яскравий світ мультфільмів.

"МультКонцерт" - це чудовий настрій, позитив, багато розваг та музичних забав

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber