Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Музыкальное путешествие с симфоническим оркестром в Запорожье

Музыкальное путешествие с симфоническим оркестром

Запорожье, 21 февраля 2016 г, 12:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
МУЗИЧНА ПОДОРОЖ З СИМФОНІЧНИМ ОРКЕСТРОМ Академічний симфонічний оркестр Головний диригент – народний артист України ВЯЧЕСЛАВ РЕДЯ Академічний симфонічний оркестр та головний диригент, народний артист України Вячеслав Редя запрошують юних меломанів до музичної подорожі з симфонічним оркестром. Чудові музичні твори І.Штрауса, П.І.Чайковського, А.Вівальді, Б.Лядова, А.Хачатуряна, І.Брамса та інших відомих композиторів допоможуть поринути у подорож різноманітними країнами світу та познайомитися з їх культурою і музичним мистецтвом. Запрошуємо дітей та дорослих розділити радість музичного свята, яке подарують академічний симфонічний оркестр та народний артист України Вячеслав Редя


Заказать и купить билеты на Музыкальное путешествие с симфоническим оркестром можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Музыкальное путешествие с симфоническим оркестром в Запорожье состоится 21 февраля 2016 г, 12:00, Концертный зал им. Глинки.

МУЗИЧНА ПОДОРОЖ З СИМФОНІЧНИМ ОРКЕСТРОМ

Академічний симфонічний оркестр

Головний диригент – народний артист України ВЯЧЕСЛАВ РЕДЯ

Академічний симфонічний оркестр та головний диригент, народний артист України Вячеслав Редя запрошують юних меломанів до музичної подорожі з симфонічним оркестром. Чудові музичні твори І.Штрауса, П.І.Чайковського, А.Вівальді, Б.Лядова, А.Хачатуряна, І.Брамса та інших відомих композиторів допоможуть поринути у подорож різноманітними країнами світу та познайомитися з їх культурою і музичним мистецтвом.

Запрошуємо дітей та дорослих розділити радість музичного свята, яке подарують академічний симфонічний оркестр та народний артист України Вячеслав Редя

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber