Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Новогодняя СказкоМания в Запорожье

Новогодняя СказкоМания

Запорожье, 02 января 2016 г, 14:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
Любі наші, найкращі глядачі!Запорізька обласна філармонія запрошує вас та ваших дітей на Ялинку рідного краю – надзвичайно цікаву, видовищну і, звісно, добру та повчальну казку, яку ми раді презентувати вам до Новорічно-Різдвяних свят. Приходьте усією сім’єю – цікаво буде не лише дітям, а й дорослим. «Новорічна КазкоМаніЯ» проходитиме в двох частинах. На початку Вас чекає театралізоване інтерактивне видовище біля ялинки із ростовими ляльками. Маленькі глядачі стануть активними учасниками дійства і разом з казковими героями   за допомогою гарного настрою та цікавих конкурсів  знайдуть вихід  зі складних обставин. Дід Мороз та Снігуронька приготують сюрпризи для самих активних, кмітливих, а також проведуть конкурс кращий карнавальний костюм. Багато музики і танців, тепла святкова зала з великою справжньою зеленою ялинкою – все це створить атмосферу неповторного свята та надовго збереже новорічний настрій! Родзинка свята – це музично-хореографічна казка «Чарівні мандри Лускунчика» у великому концертному залі. Артисти академічного симфонічного оркестру та Запорізького муніципального театру танцю запрошують глядачів вирушити у чарівний казковий світ дитячих мрій.  Розкішні костюми та декорації, захоплюючий сюжет, проникливі звуки оркестру - ось те, що допоможе дітям зануритися у новорічні дива та високе мистецтво.  Тільки один раз на рік, в Різдвяну ніч, відкривається шлях до казкового Королівства Принца Лускунчика. Маленькі глядачі відправляться у чарівні мандри, радітимуть за героїв казки та разом з дорослими насолоджуватимуться неповторною музикою.Бачити захоплення на обличчі вашої дитини – це спражнє задоволення! А ми вміємо дивувати! Поспішайте за квитками!-    Анімаційні пригоди біля Ялинки-    Ростові ляльки-    Музично-хореографічна казка-    Музичні подарунки для дітей-    Сюрпризи від Діда Мороза та Снігуроньки-    Фото з улюбленими казковими героямиВсе це на вас чекає на  найчарівнішому новорічному святі 25, 26 грудня (11.00, 14.00) та  2-3 січня (12.00, 14.00), 7 січня (12.00) у концертному залі ім.М.Глінки!


Заказать и купить билеты на Новогодняя СказкоМания можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Новогодняя СказкоМания в Запорожье состоится 02 января 2016 г, 14:00, Концертный зал им. Глинки.

Любі наші, найкращі глядачі!

Запорізька обласна філармонія запрошує вас та ваших дітей на Ялинку рідного краю – надзвичайно цікаву, видовищну і, звісно, добру та повчальну казку, яку ми раді презентувати вам до Новорічно-Різдвяних свят.

Приходьте усією сім’єю – цікаво буде не лише дітям, а й дорослим. «Новорічна КазкоМаніЯ» проходитиме в двох частинах. На початку Вас чекає театралізоване інтерактивне видовище біля ялинки із ростовими ляльками. Маленькі глядачі стануть активними учасниками дійства і разом з казковими героями   за допомогою гарного настрою та цікавих конкурсів  знайдуть вихід  зі складних обставин. Дід Мороз та Снігуронька приготують сюрпризи для самих активних, кмітливих, а також проведуть конкурс кращий карнавальний костюм. Багато музики і танців, тепла святкова зала з великою справжньою зеленою ялинкою – все це створить атмосферу неповторного свята та надовго збереже новорічний настрій!

 Родзинка свята – це музично-хореографічна казка «Чарівні мандри Лускунчика» у великому концертному залі. Артисти академічного симфонічного оркестру та Запорізького муніципального театру танцю запрошують глядачів вирушити у чарівний казковий світ дитячих мрій.  Розкішні костюми та декорації, захоплюючий сюжет, проникливі звуки оркестру - ось те, що допоможе дітям зануритися у новорічні дива та високе мистецтво.  Тільки один раз на рік, в Різдвяну ніч, відкривається шлях до казкового Королівства Принца Лускунчика. Маленькі глядачі відправляться у чарівні мандри, радітимуть за героїв казки та разом з дорослими насолоджуватимуться неповторною музикою.

Бачити захоплення на обличчі вашої дитини – це спражнє задоволення! А ми вміємо дивувати! Поспішайте за квитками!
-    Анімаційні пригоди біля Ялинки
-    Ростові ляльки
-    Музично-хореографічна казка
-    Музичні подарунки для дітей
-    Сюрпризи від Діда Мороза та Снігуроньки
-    Фото з улюбленими казковими героями

Все це на вас чекає на  найчарівнішому новорічному святі 25, 26 грудня (11.00, 14.00) та  2-3 січня (12.00, 14.00), 7 січня (12.00) у концертному залі ім.М.Глінки!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber