Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Новогодняя прихоть принцессы в Запорожье

Новогодняя прихоть принцессы

Запорожье, 22 ноября 2015 г, 12:00
Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара
пр. Соборный, 41
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
"Новорічна примха принцеси"Музична казка за мотивами твору С. Маршака «Дванадцять місяців»"Новорічна примха Принцеси" - це весела зимова казка про доброзичливу й працьовиту Падчерку, про пустунку-Принцесу, кумедного Професора, кмітливого Солдата, про пори року і про великі новорічні чудеса. В цій казці поєдналися добрий гумор та повчальність, очікування дива і людська теплота. Вона допоможе малятам зрозуміти, що дружити і любити - це набагато краще, ніж лінуватися і вередувати. Дорослим і дітям неодмінно сподобається захопливий урок у казковому королівстві, подорож у зачарований ліс, весняні квіти посеред зими, пісні, танці і справжній королівський бал!

Заказать и купить билеты на Новогодняя прихоть принцессы можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Новогодняя прихоть принцессы в Запорожье состоится 22 ноября 2015 г, 12:00, Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара.

"Новорічна примха принцеси"

Музична казка за мотивами твору С. Маршака «Дванадцять місяців»

"Новорічна примха Принцеси" - це весела зимова казка про доброзичливу й працьовиту Падчерку, про пустунку-Принцесу, кумедного Професора, кмітливого Солдата, про пори року і про великі новорічні чудеса. В цій казці поєдналися добрий гумор та повчальність, очікування дива і людська теплота. Вона допоможе малятам зрозуміти, що дружити і любити - це набагато краще, ніж лінуватися і вередувати. Дорослим і дітям неодмінно сподобається захопливий урок у казковому королівстві, подорож у зачарований ліс, весняні квіти посеред зими, пісні, танці і справжній королівський бал!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber