Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
1, 2 и 9 мая — call-центр работает с 11:00 до 17:00
Концерт Орбита талантов в Запорожье

Орбита талантов

Запорожье, 28 мая 2016 г, 18:30
ДК Орбита ДК Орбита
ул. Лермонтова, 9
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
В Палаці культури «Орбіта» лунає її Величність Музика. Разом з Запорізьким муніципальним духовим оркестром під керівництвом Богдана Сапожнікова на сцену палацу культури вийдуть талановиті юні музиканти – солісти і творчі колективи навчальних закладів міста. У програмі прозвучать твори Ф. Шуберта, Д.Руттера, Й.С.Баха, Д.Шостаковича та ін. Кажуть, що всі діти талановиті, і це, безумовно, так. Кожен учасник нашого концерту талановитий і унікальний. І під час свого виступу вони демонструють свій талант і майстерність, свою любов до одного з найпрекрасніших та витончених видів мистецтва. Дарують глядачам справжнє свято музики.


Заказать и купить билеты на Орбита талантов можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт Орбита талантов в Запорожье состоится 28 мая 2016 г, 18:30.

В Палаці культури «Орбіта» лунає її Величність Музика.

Разом з Запорізьким муніципальним духовим оркестром під керівництвом Богдана Сапожнікова на сцену палацу культури вийдуть талановиті юні музиканти – солісти і творчі колективи навчальних закладів міста. У програмі прозвучать твори Ф. Шуберта, Д.Руттера, Й.С.Баха, Д.Шостаковича та ін.

Кажуть, що всі діти талановиті, і це, безумовно, так. Кожен учасник нашого концерту талановитий і унікальний. І під час свого виступу вони демонструють свій талант і майстерність, свою любов до одного з найпрекрасніших та витончених видів мистецтва. Дарують глядачам справжнє свято музики.

 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram