X
Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль По щучому велінню в Запорожье

По щучому велінню

Запорожье, 29 мая 2016 г, 12:00
Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им В.Г.Магара Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им В.Г.Магара
пр. Ленина, 41
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
"По щучому велінню..."М. КропивницькийМузична казка на одну діюЖили-були собі два брати. Молодший Хома був розумний, кмітливий і добрий. Він завжди допомагав батькам і ніколи з ними не сперечався.А старший, Гаврило, був ледачий і хитрий. Він весь час дражнив молодшого брата і всім навколо розказував, ніби Хома ледащо нерозумне... Всі ображали Хому, всі його сварили... Та ось одного дня пішов Хома до річки та спіймав чарівну рибу-щуку... Ой, малята, що тут почалося, - ні в казці сказати, ні пером змалювати! Та краще приходьте до театру - тут і побачите, і почуєте, як Хома жив-поживав і як він щуку впіймав!

Заказать и купить билеты на По щучому велінню можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль По щучому велінню в Запорожье состоится 29 мая 2016 г, 12:00.

"По щучому велінню..."

М. Кропивницький

Музична казка на одну дію

Жили-були собі два брати. Молодший Хома був розумний, кмітливий і добрий. Він завжди допомагав батькам і ніколи з ними не сперечався.

А старший, Гаврило, був ледачий і хитрий. Він весь час дражнив молодшого брата і всім навколо розказував, ніби Хома ледащо нерозумне... Всі ображали Хому, всі його сварили... Та ось одного дня пішов Хома до річки та спіймав чарівну рибу-щуку... Ой, малята, що тут почалося, - ні в казці сказати, ні пером змалювати! Та краще приходьте до театру - тут і побачите, і почуєте, як Хома жив-поживав і як він щуку впіймав!