Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Понедельник с Жаданом и Собаками в Запорожье

Понедельник с Жаданом и Собаками

Запорожье, 09 ноября 2015 г, 20:00
Развлекательный центр «Капиталистъ» Развлекательный центр «Капиталистъ»
просп. Соборный, 92, в ТЦ «Пальмира Плаза»
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
09 листопада 2015 о 20:00 Корпорація «Кераміст» та Центр мистецтв «Арт-Простір» запрошують Вас на харківський панк-проект Жадан і Собаки які рушають у чергову концертну подорож. Музиканти проїдуть кількома містами й дадуть концерти на Сході та Заході країни.Нині ЖіС працюють над матеріалом до нового альбому, який планують записати вже цієї зими, тож на листопадових виступах слухачі матимуть змогу почути як старі композиції проекту, так і цілком нові пісні. Добра нагода для двніх старожилів пригадати давно знайоме, а для новонавернених – відкрити щось неочікуване.Наступний тур, вже з новим альбомом, готується аж на весну, тож просто гріх не скористатися нагодою почути харків’ян ще цього року. Рвані струни й розбиті серця – гарантуються.


Заказать и купить билеты на Понедельник с Жаданом и Собаками можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Понедельник с Жаданом и Собаками в Запорожье состоится 09 ноября 2015 г, 20:00, Развлекательный центр «Капиталистъ».

09 листопада 2015 о 20:00 Корпорація «Кераміст» та Центр мистецтв «Арт-Простір» запрошують Вас на харківський панк-проект Жадан і Собаки які рушають у чергову концертну подорож. Музиканти проїдуть кількома містами й дадуть концерти на Сході та Заході країни.

Нині ЖіС працюють над матеріалом до нового альбому, який планують записати вже цієї зими, тож на листопадових виступах слухачі матимуть змогу почути як старі композиції проекту, так і цілком нові пісні. Добра нагода для двніх старожилів пригадати давно знайоме, а для новонавернених – відкрити щось неочікуване.

Наступний тур, вже з новим альбомом, готується аж на весну, тож просто гріх не скористатися нагодою почути харків’ян ще цього року. Рвані струни й розбиті серця – гарантуються.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber