Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Пори року в Запорожье

Пори року

Запорожье, 20 сентября 2014 г, 18:00
Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара
пр. Соборный, 41
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
"Пори року" дванадцять музично-пластичних новел на музику П. Чайковського Ця вистава - друга частина ексклюзивного творчого проекту театру ім. В.Г. Магара. В 2008 році світ побачила перша частина проекту - музично-пластична екзистенція буття "Таїнство творіння", А. Вівальді "Пори року". Продовженням проекту будуть постановки на основі музики Е. Гріга та Й.С. Баха. Легка для сприйняття і глибока за своїм наповненням музика П. Чайковського надихнула постановників на створення видовища, в якому засобами музики, танцю, відеоарту й художнього світла передано складну взаємодію Природи і Людини.             Тож "Пори року", дванадцять новел на музику П. Чайковського, - це оригінальна музично-пластична вистава, основою якої є дванадцять фортепіанних п'єс так званого циклу "Пори року" (оркестрова редакція О. Гаука) та фортепіанне тріо "Пам'яті великого художника". Дванадцять фортепіанних п'єс лягли в основу пластичних мініатюр, що мають свої сюжети, підтексти і власні назви (відповідно до назв місяців року), а фортепіанне тріо стало підґрунтям інтермедій. Дванадцять новел - це дванадцять різних станів душі й тіла, дванадцять різних проявів життєвого циклу Людини та Природи. Шукаючи різні форми спілкування з Природою, Людина пізнає себе: стає агресивною або ховається від зовнішнього світу, віддається почуттям або впадає в панічний страх... У відповідь на дії Людини по-різному виявляє себе і Природа, стаючи то загрозливо-ворожою, то лагідною і поблажливою. У виставі "Пори року" вдало поєднались "вибуховість" сучасного видовища і тепла інтимна атмосфера дружньої бесіди, витончена простота костюмів і  класична музика в оркестровому та фортепіанному звучанні й хореографія в стилі "демікласика". Органічним рішенням виявилось поєднення музики та пластики з відеопроекційним динамичним зображенням (художник відеоарту та відеопроекції - Геннадій Лещенко). У відеопроекції автори вистави використують динамічні зображення складових елементів природних явищ: • процес розпуску квітів • таєння снігу та льоду • рух морської волни • мерцання місячного світла • рух полум'я вогню • рух падаючих яблук • рух обличчів-морд вовків • літаючи та танцюючи птахі • падаюче листя • рух снігової хуртовини • рух та обертання хмар. Відеопроекція здійснюється на  напівпрозорий екран розміру з дзеркало сцени, завдяки чому дійові особи, виконавці пластичних малюнків за екраном, розчиняються в динамічному зображені, що створює на сцені ілюзію трьох мірного віртуального простору (3D ефект). АВТОР ІДЕЇ, ДИРИГЕНТ, МУЗИЧНИЙ КЕРІВНИК - Олександр СУРЖЕНКО РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК - Андрій РОМАНОВ ХУДОЖНИК-ПОСТАНОВНИК - Надія ДВОРЯНКІНА БАЛЕТМЕЙСТЕР-ПОСТАНОВНИК, АСИСТЕНТ РЕЖИСЕРА - Тамара БОБРОВА ХУДОЖНИК ВІДЕОАРТУ ТА ВІДЕОПРОЕКЦІЇ - Геннадій ЛЕЩЕНКО РЕПЕТИТОР З БАЛЕТУ - Тетяна МАНУКЯН ХУДОЖНИК З ОСВІТЛЕННЯ - заслужений працівник культури України Анатолій ІВАНОВ ЗВУКОРЕЖИСЕРИ -  Максим НАКОНЕЧНИЙ ПОМІЧНИКИ РЕЖИСЕРА - Сергій МОСТОВИЙ, Олена СИЧОВА

Заказать и купить билеты на Пори року можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Пори року в Запорожье состоится 20 сентября 2014 г, 18:00, Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара.

"Пори року"

дванадцять музично-пластичних новел на музику П. Чайковського

Ця вистава - друга частина ексклюзивного творчого проекту театру ім. В.Г. Магара. В 2008 році світ побачила перша частина проекту - музично-пластична екзистенція буття "Таїнство творіння", А. Вівальді "Пори року". Продовженням проекту будуть постановки на основі музики Е. Гріга та Й.С. Баха. Легка для сприйняття і глибока за своїм наповненням музика П. Чайковського надихнула постановників на створення видовища, в якому засобами музики, танцю, відеоарту й художнього світла передано складну взаємодію Природи і Людини.

            Тож "Пори року", дванадцять новел на музику П. Чайковського, - це оригінальна музично-пластична вистава, основою якої є дванадцять фортепіанних п'єс так званого циклу "Пори року" (оркестрова редакція О. Гаука) та фортепіанне тріо "Пам'яті великого художника". Дванадцять фортепіанних п'єс лягли в основу пластичних мініатюр, що мають свої сюжети, підтексти і власні назви (відповідно до назв місяців року), а фортепіанне тріо стало підґрунтям інтермедій. Дванадцять новел - це дванадцять різних станів душі й тіла, дванадцять різних проявів життєвого циклу Людини та Природи. Шукаючи різні форми спілкування з Природою, Людина пізнає себе: стає агресивною або ховається від зовнішнього світу, віддається почуттям або впадає в панічний страх... У відповідь на дії Людини по-різному виявляє себе і Природа, стаючи то загрозливо-ворожою, то лагідною і поблажливою. У виставі "Пори року" вдало поєднались "вибуховість" сучасного видовища і тепла інтимна атмосфера дружньої бесіди, витончена простота костюмів і  класична музика в оркестровому та фортепіанному звучанні й хореографія в стилі "демікласика". Органічним рішенням виявилось поєднення музики та пластики з відеопроекційним динамичним зображенням (художник відеоарту та відеопроекції - Геннадій Лещенко). У відеопроекції автори вистави використують динамічні зображення складових елементів природних явищ: • процес розпуску квітів • таєння снігу та льоду • рух морської волни • мерцання місячного світла • рух полум'я вогню • рух падаючих яблук • рух обличчів-морд вовків • літаючи та танцюючи птахі • падаюче листя • рух снігової хуртовини • рух та обертання хмар. Відеопроекція здійснюється на  напівпрозорий екран розміру з дзеркало сцени, завдяки чому дійові особи, виконавці пластичних малюнків за екраном, розчиняються в динамічному зображені, що створює на сцені ілюзію трьох мірного віртуального простору (3D ефект).

АВТОР ІДЕЇ, ДИРИГЕНТ, МУЗИЧНИЙ КЕРІВНИК - Олександр СУРЖЕНКО

РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК - Андрій РОМАНОВ

ХУДОЖНИК-ПОСТАНОВНИК - Надія ДВОРЯНКІНА

БАЛЕТМЕЙСТЕР-ПОСТАНОВНИК, АСИСТЕНТ РЕЖИСЕРА - Тамара БОБРОВА

ХУДОЖНИК ВІДЕОАРТУ ТА ВІДЕОПРОЕКЦІЇ - Геннадій ЛЕЩЕНКО

РЕПЕТИТОР З БАЛЕТУ - Тетяна МАНУКЯН

ХУДОЖНИК З ОСВІТЛЕННЯ - заслужений працівник культури України Анатолій ІВАНОВ

ЗВУКОРЕЖИСЕРИ -  Максим НАКОНЕЧНИЙ

ПОМІЧНИКИ РЕЖИСЕРА - Сергій МОСТОВИЙ, Олена СИЧОВА

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber