Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
цирковое представление Принцесса цирка в Запорожье

Принцесса цирка

Запорожье, 13 декабря 2014 г, 18:00
Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара
пр. Соборный, 41
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
Запрошуємо на театралізовану циркову виставу «Принцеса цирку» в Національний Цирк України! Сенсація неймовірного шоу - літаючі мотобайкери з Франції, з мега вражаючими трюками у повітрі! Сміливі мотобайкери вже підкорили глядачів з багатьох країн зарубіжжя, здобувши чимало нагород на Міжнародних фестивалях. І це не дивно, адже мотофристайл вражає своєю відчайдушністю та вважається одним із найекстремальніших номерів у світі!Тут не буває простих трюків: є або складні, або надскладні. Розганяючись, мотоциклісти відштовхуються від трампліна і пролітають під куполом цирку через всю арену! Ви маєте це побачити!Окрім цього, під зоряним куполом літатимуть та вражатимуть акробатичними постановками митці світового рівня, які підкорюватимуть ваші серця та викликатимуть найпалкіші емоції. Також на вас чекають найрізноманітніші дресировані тварини. А глядачів, які прийшли до цирку посміятися від душі - розвеселятиме крутий клоун!Немає сумнівів, що «Принцеса цирку» стане до вподоби кожному гостю та шанувальнику циркового мистецтва. Приходьте підняти собі настрій та на власні очі побачити захоплюючицй, динамічний, фантастичний мотофристайл від справіжніх професіоналів!До зустрічі в Національному Цирку України!Квитки від 50 грн.


Заказать и купить билеты на Принцесса цирка можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Цирковое представление Принцесса цирка в Запорожье состоится 13 декабря 2014 г, 18:00, Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара.

Запрошуємо на театралізовану циркову виставу «Принцеса цирку» в Національний Цирк України! Сенсація неймовірного шоу - літаючі мотобайкери з Франції, з мега вражаючими трюками у повітрі!


Сміливі мотобайкери вже підкорили глядачів з багатьох країн зарубіжжя, здобувши чимало нагород на Міжнародних фестивалях. І це не дивно, адже мотофристайл вражає своєю відчайдушністю та вважається одним із найекстремальніших номерів у світі!

Тут не буває простих трюків: є або складні, або надскладні. Розганяючись, мотоциклісти відштовхуються від трампліна і пролітають під куполом цирку через всю арену! Ви маєте це побачити!

Окрім цього, під зоряним куполом літатимуть та вражатимуть акробатичними постановками митці світового рівня, які підкорюватимуть ваші серця та викликатимуть найпалкіші емоції. Також на вас чекають найрізноманітніші дресировані тварини. А глядачів, які прийшли до цирку посміятися від душі - розвеселятиме крутий клоун!

Немає сумнівів, що «Принцеса цирку» стане до вподоби кожному гостю та шанувальнику циркового мистецтва. Приходьте підняти собі настрій та на власні очі побачити захоплюючицй, динамічний, фантастичний мотофристайл від справіжніх професіоналів!

До зустрічі в Національному Цирку України!
Квитки від 50 грн.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber