Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Русалочка! в Запорожье

Русалочка!

Запорожье, 20 февраля 2016 г, 12:00
ДК Орбита ДК Орбита
ул. Лермонтова, 9
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
Казка-балет «Русалонька» За мотивами казки Г.К.Андерсена «Русалонька». По чарівництву казкаря ви потрапляєте в таємничий підводний світ, зможете спостерігати за його мешканцями: русалочками, медузами, перлинками, морськими кониками і змійками. Перед вами постане морська королева Змія і підступна морська відьма. Ви побачите історію про те, як збулася мрія Русалочки потрапити в чарівний світ людей. Там вона пізнала любов, пройшла через випробування і довела силу і відданість люблячого серця.


Заказать и купить билеты на Русалочка! можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Русалочка! в Запорожье состоится 20 февраля 2016 г, 12:00, ДК Орбита.

Казка-балет «Русалонька»

За мотивами казки Г.К.Андерсена «Русалонька».

По чарівництву казкаря ви потрапляєте в таємничий підводний світ, зможете спостерігати за його мешканцями: русалочками, медузами, перлинками, морськими кониками і змійками. Перед вами постане морська королева Змія і підступна морська відьма. Ви побачите історію про те, як збулася мрія Русалочки потрапити в чарівний світ людей. Там вона пізнала любов, пройшла через випробування і довела силу і відданість люблячого серця.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber