X
Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль С любовью не шутят в Запорожье

С любовью не шутят

Запорожье, 12 октября 2017 г, 18:30
ДК Орбита ДК Орбита
ул. Лермонтова, 9
Запорожье
+380445905555
50 - 70 грн.
Другие даты 13.10
До события осталось:
2017
9
12
18
30
  • Минут
  • Часов
  • Дней
В основі драматичної колізії вистави «З коханням не жартують» лежить одна із сюжетних ліній Шекспірівської комедії «Сон в літню ніч». Головні герої- випускники університету: Гермія, Лізандр, Гелена, Диметрій. Вони настільки заплутались у своїх взаємовідносинах, що крапки над «І» в їхніх стосунках може розставити лише диво. Через негоду, випускники вимушені сховатись в університетській бібліотеці для того, щоб продовжити своє святкування. В якусь мить бібліотека дивовижним чином перетворюється в казковий ліс і наші герої потрапляють у світ духів. Блазень Пек, який ховається під маскою професора, допомагає молодим людям розібратися в їхніх заплутаних стосунках. Ця вистава про кохання і для закоханих.


Заказать и купить билеты на С любовью не шутят можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль С любовью не шутят в Запорожье состоится 12 октября 2017 г, 18:30, ДК Орбита.

В основі драматичної колізії вистави «З коханням не жартують» лежить одна із сюжетних ліній Шекспірівської комедії «Сон в літню ніч». Головні герої- випускники університету: Гермія, Лізандр, Гелена, Диметрій. Вони настільки заплутались у своїх взаємовідносинах, що крапки над «І» в їхніх стосунках може розставити лише диво.

Через негоду, випускники вимушені сховатись в університетській бібліотеці для того, щоб продовжити своє святкування. В якусь мить бібліотека дивовижним чином перетворюється в казковий ліс і наші герої потрапляють у світ духів. Блазень Пек, який ховається під маскою професора, допомагає молодим людям розібратися в їхніх заплутаних стосунках.

Ця вистава про кохання і для закоханих.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber