Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Бешеные деньги в Запорожье

Бешеные деньги

Запорожье, 29 марта 2016 г, 16:00
Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара
пр. Соборный, 41
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
"Шалені гроші" О. Островський - комедія на дві дії (російською мовою) Прем'єра 22 лютого 2013 р. Тривалість 2 год. 30 хв Серед багатьох "слабкостей" людини, жадоба грошей - одна з головних. Трапляється, що заради великих статків людина готова знехтувати честю і гідністю, піти на зраду, інтриги, злочини, перетворитися на страхітливу машину, що рухається на рейках свого бажання розбагатіти... Так було в усі часи. Ось і герої комедії "Шалені гроші" готові ледь не на все, щоб роздобути якнайбільше грошей. У грі заради шаленого багатства кожен з них робить свою ставку: на вигідний шлюб, на спадок, на махінації... Чия ставка стане виграшною і кому з них пощастить - не одразу здогадаєшся, зате отримаєш величезне задоволення, спостерігаючи за тим, як вони вболівають за свій успіх, як вибудовують стосунки одне з одним, і як, зрештою, у всьому цьому нагадують нас, сучасників!

Заказать и купить билеты на Бешеные деньги можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Бешеные деньги в Запорожье состоится 29 марта 2016 г, 16:00, Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара.

"Шалені гроші"

О. Островський - комедія на дві дії (російською мовою)

Прем'єра 22 лютого 2013 р. Тривалість 2 год. 30 хв

Серед багатьох "слабкостей" людини, жадоба грошей - одна з головних. Трапляється, що заради великих статків людина готова знехтувати честю і гідністю, піти на зраду, інтриги, злочини, перетворитися на страхітливу машину, що рухається на рейках свого бажання розбагатіти... Так було в усі часи. Ось і герої комедії "Шалені гроші" готові ледь не на все, щоб роздобути якнайбільше грошей. У грі заради шаленого багатства кожен з них робить свою ставку: на вигідний шлюб, на спадок, на махінації... Чия ставка стане виграшною і кому з них пощастить - не одразу здогадаєшся, зате отримаєш величезне задоволення, спостерігаючи за тим, як вони вболівають за свій успіх, як вибудовують стосунки одне з одним, і як, зрештою, у всьому цьому нагадують нас, сучасників!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber