Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Чисто французское убийство в Запорожье

Чисто французское убийство

Запорожье, 29 июня 2016 г, 18:00
Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара
пр. Соборный, 41
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
"Суто французьке вбивство"Водевіль із присмаком детективуза мотивами п'єси Е. Лабіша "Вбивство на вулиці Лурсін"Переклад з французької П. ФедоровПереклад українською Н. ІгнатьєваО, Франція! О, Париж! Рожеве світло, акордеон, іскри шампанського в кришталевих келихах... Так, так, коли нам хочеться мріяти і фантазувати, ми уявляємо Францію... і саме таку Францію - легку, іронічну, закохану! Можливо, наші уявлення далекі від реальності. Можливо - дуже далекі... Але ж ідеться не про реальність, а про водевіль! - Музичний, жартівливий і суто французький жанр, що завжди до душі і тим, хто грає, і тим, хто дивиться.Отож, мадам і мсьє, зустрічайте! Водевіль із присмаком детективу "Суто французьке вбивство"! Уявіть собі, кокетливо оздоблений салон і напівроздягненого мсьє... Уявили? Добре. А тепер уявіть темпераменту жінку, справжню француженку... Теж уявили? - Чудово! А тепер... тепер уявіть собі, що хтось із них знаходить у власному ліжку... скажімо так, малесенький сюрприз... І це уявили?! І тепер ви, ясна річ, гадаєте, що йдеться про любовний трикутник. Нічого подібного! Все набагато цікавіше. Це ж французи! Найфранцузькіші французи яких тільки можна собі уявити! А це означає, що буде і "трикутник", і флірт, і жарти з піснями, і справжня загроза життю, і абсолютно неймовірна розв'язка!Та що довго розповідати?... Краще все побачити на власні очі! Приходьте, і спробуйте на власний смак, який він, французький водевіль із присмаком детективу!До речі, п'єсу "Випадок на вулиці Лурсін", що лягла в основу нашої вистави, майстер жанру, неперевершений автор "Солом'яного капелюшка" Ежен Лабіш створив у співавторстві з Альбером Моньє та Едуаром Мартеном.


Заказать и купить билеты на Чисто французское убийство можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Чисто французское убийство в Запорожье состоится 29 июня 2016 г, 18:00, Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара.

"Суто французьке вбивство"

Водевіль із присмаком детективу

за мотивами п'єси Е. Лабіша "Вбивство на вулиці Лурсін"

Переклад з французької П. Федоров

Переклад українською Н. Ігнатьєва

О, Франція! О, Париж! Рожеве світло, акордеон, іскри шампанського в кришталевих келихах... Так, так, коли нам хочеться мріяти і фантазувати, ми уявляємо Францію... і саме таку Францію - легку, іронічну, закохану! Можливо, наші уявлення далекі від реальності. Можливо - дуже далекі... Але ж ідеться не про реальність, а про водевіль! - Музичний, жартівливий і суто французький жанр, що завжди до душі і тим, хто грає, і тим, хто дивиться.

Отож, мадам і мсьє, зустрічайте! Водевіль із присмаком детективу "Суто французьке вбивство"! Уявіть собі, кокетливо оздоблений салон і напівроздягненого мсьє... Уявили? Добре. А тепер уявіть темпераменту жінку, справжню француженку... Теж уявили? - Чудово! А тепер... тепер уявіть собі, що хтось із них знаходить у власному ліжку... скажімо так, малесенький сюрприз... І це уявили?! І тепер ви, ясна річ, гадаєте, що йдеться про любовний трикутник. Нічого подібного! Все набагато цікавіше. Це ж французи! Найфранцузькіші французи яких тільки можна собі уявити! А це означає, що буде і "трикутник", і флірт, і жарти з піснями, і справжня загроза життю, і абсолютно неймовірна розв'язка!

Та що довго розповідати?... Краще все побачити на власні очі! Приходьте, і спробуйте на власний смак, який він, французький водевіль із присмаком детективу!

До речі, п'єсу "Випадок на вулиці Лурсін", що лягла в основу нашої вистави, майстер жанру, неперевершений автор "Солом'яного капелюшка" Ежен Лабіш створив у співавторстві з Альбером Моньє та Едуаром Мартеном.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber