Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Светлана Тарабарова в Запорожье - 1

Светлана Тарабарова

Запорожье, 16 мая 2016 г, 19:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
Світлана Тарабарова із всеукраїнським туром. Символічно, що перший концерт відбудеться у Львівському військовому шпиталі, для поранених бійців, які фізично не в змозі відвідати ввечері виступі у Львівський філармонії. - «Більшість пісень із мого другого альбому «Вірю.Знаю» присвячені саме нашим захисникам, тому було б несправедливо, як би вони не потрапили на концерт. Такі пісні як «Повертайся живим», «Хочу жити без війни», «Любов», «Ніколи знову» завжди знаходять відгук у серцях справжніх чоловіків» - розповіла нам співачка. #СВІТЛИЙКОНЦЕРТ (саме таку назву має програма) налічує близько 20 авторських пісень за усі 4 роки сольної кар’єри Тарабарової. Глядачі почують як нові пісні із альбому «Вірю.Знаю», так і улюблені хіти «Мы верим в любовь», «Мир всем», «Забывай», «Радуга», «Дай мне знак» та багато інших. Початок концерту в кожному місті о 19:00. Обов’язково пролунає і пісня «Світло в тобі», яка цієї весни стала саундреком до нової української комедії «Ніч святого Валентина».

Заказать и купить билеты на Светлана Тарабарова можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Светлана Тарабарова в Запорожье состоится 16 мая 2016 г, 19:00, Концертный зал им. Глинки.

Світлана Тарабарова із всеукраїнським туром.

Символічно, що перший концерт відбудеться у Львівському військовому шпиталі, для поранених бійців, які фізично не в змозі відвідати ввечері виступі у Львівський філармонії.

- «Більшість пісень із мого другого альбому «Вірю.Знаю» присвячені саме нашим захисникам, тому було б несправедливо, як би вони не потрапили на концерт. Такі пісні як «Повертайся живим», «Хочу жити без війни», «Любов», «Ніколи знову» завжди знаходять відгук у серцях справжніх чоловіків» - розповіла нам співачка.

#СВІТЛИЙКОНЦЕРТ (саме таку назву має програма) налічує близько 20 авторських пісень за усі 4 роки сольної кар’єри Тарабарової. Глядачі почують як нові пісні із альбому «Вірю.Знаю», так і улюблені хіти «Мы верим в любовь», «Мир всем», «Забывай», «Радуга», «Дай мне знак» та багато інших.

Початок концерту в кожному місті о 19:00.

Обов’язково пролунає і пісня «Світло в тобі», яка цієї весни стала саундреком до нової української комедії «Ніч святого Валентина».

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber