Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Запорожец за Дунаем (Творческий проект) в Запорожье

Запорожец за Дунаем (Творческий проект)

Запорожье, 27 июня 2014 г, 19:30
остров Хортица остров Хортица
ул. Заповедная, 23
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
До Дня Конституції України Ландшафтне театралізоване дійство  «Запорожець за Дунаєм» за мотивами опери Семена Гулака-Артемовського на території фольклорно-етнографічного комплексу  «Кінний театр «Запорозькі козаки» на о.Хортиця Ландшафтне театралізоване дійство «Запорожець за Дунаєм» − це масштабний мистецький проект Запорізької обласної філармонії. У постановці задіяні: козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», академічний симфонічний оркестр, головний диригент Вячеслав Редя, артисти Запорізької   філармонії Маріанна Рябошлик, Юлія Якса, Микола Квєтков, Ольга Беженарь, артист Дніпропетровського академічного театру опери та балету Юрій Суббот. Опера «Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського оповідає про козаків, які після скасування Запорізької Січі в 1775 році бігли за Дунай, де і побудували нову Січ. Театралізоване дійство поєднує дві сюжетні лінії: ліричну (закохана пара − Оксана і Андрій) і комічну (Іван Карась та його жінка Одарка). Неповторність проекту полягає у поєднанні музичного матеріалу опери з сучасними вимогами до видовищних постановок та оригінальними технічними рішеннями, а головна патріотична ідея стала домінантною і наповнила твір почуттями любові та відданості Вітчизні.

Заказать и купить билеты на Запорожец за Дунаем (Творческий проект) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Запорожец за Дунаем (Творческий проект) в Запорожье состоится 27 июня 2014 г, 19:30, остров Хортица.

До Дня Конституції України

Ландшафтне театралізоване дійство  «Запорожець за Дунаєм» за мотивами опери Семена Гулака-Артемовського на території фольклорно-етнографічного комплексу  «Кінний театр «Запорозькі козаки» на о.Хортиця

Ландшафтне театралізоване дійство «Запорожець за Дунаєм» − це масштабний мистецький проект Запорізької обласної філармонії.

У постановці задіяні: козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці», академічний симфонічний оркестр, головний диригент Вячеслав Редя, артисти Запорізької   філармонії Маріанна Рябошлик, Юлія Якса, Микола Квєтков, Ольга Беженарь, артист Дніпропетровського академічного театру опери та балету Юрій Суббот.

Опера «Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського оповідає про козаків, які після скасування Запорізької Січі в 1775 році бігли за Дунай, де і побудували нову Січ. Театралізоване дійство поєднує дві сюжетні лінії: ліричну (закохана пара − Оксана і Андрій) і комічну (Іван Карась та його жінка Одарка).

Неповторність проекту полягає у поєднанні музичного матеріалу опери з сучасними вимогами до видовищних постановок та оригінальними технічними рішеннями, а головна патріотична ідея стала домінантною і наповнила твір почуттями любові та відданості Вітчизні.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber