Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Украина - навсегда, свобода - навек в Запорожье

Украина - навсегда, свобода - навек

Запорожье, 22 ноября 2014 г, 18:00
Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара
пр. Соборный, 41
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
"Україна - назавжди, свобода - навік!" Вистава - концерт присвяченна Дню незалежності України! Прем'єра 24 серпня 2014 р. Тривалість 1 год. 20 хв. Пронизливі драматичні сцени, яскраві танцювальні та вокальні номери, сміливі тексти - все це є в новій постановці театру... Та головне, що вирізняє її, - це відчуття гордості за свій народ і щирий не "шароварний" патріотизм. Створюючи спеціально для цього концерту нові номери, ми прагнули передати ті почуття, що відродилися в наших серцях після Майдану. Боротьба за свою свободу і державу від найдавніших князівських часів до сьогодні стала провідною темою концерту. Через музику, танок, пісню, театралізований бій та поезію ми запрошуємо глядача пережити разом з нами епохальні для українства події. Прем'єра театралізованого концерту відбулася у 23-й День незалежності України. Перші глядачі із захопленням прийняли наш подарунок до свята. Сьогодні ми запрошуємо всіх вас, дорогі друзі, побачити це дійство, в якому поєднуються вдумливість серйозної розмови, піднесена радість і непохитна віра в перемогу. У програмі концерту: композиція "Холодно" гурту "ОЕ" у виконанні оркестру театру та народні пісні а-капела, ода "До радості" Ф. Шиллера, Л. В. Бетховена та нестримний козацький гопак, ліричні вокальні дуети і пророче слово Шевченка, Франка та Калинця, українські популярні пісні та музика запорізького композитора Наталії Боєвої... Вінчає нашу програму переможна, світла пісня "Свобода" з рок-опери "Біла Ворона" та гімн України. Слава Україні!

Заказать и купить билеты на Украина - навсегда, свобода - навек можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Украина - навсегда, свобода - навек в Запорожье состоится 22 ноября 2014 г, 18:00, Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Г. Магара.

"Україна - назавжди, свобода - навік!"

Вистава - концерт присвяченна Дню незалежності України!

Прем'єра 24 серпня 2014 р. Тривалість 1 год. 20 хв.

Пронизливі драматичні сцени, яскраві танцювальні та вокальні номери, сміливі тексти - все це є в новій постановці театру... Та головне, що вирізняє її, - це відчуття гордості за свій народ і щирий не "шароварний" патріотизм.

Створюючи спеціально для цього концерту нові номери, ми прагнули передати ті почуття, що відродилися в наших серцях після Майдану. Боротьба за свою свободу і державу від найдавніших князівських часів до сьогодні стала провідною темою концерту. Через музику, танок, пісню, театралізований бій та поезію ми запрошуємо глядача пережити разом з нами епохальні для українства події.

Прем'єра театралізованого концерту відбулася у 23-й День незалежності України. Перші глядачі із захопленням прийняли наш подарунок до свята. Сьогодні ми запрошуємо всіх вас, дорогі друзі, побачити це дійство, в якому поєднуються вдумливість серйозної розмови, піднесена радість і непохитна віра в перемогу.

У програмі концерту: композиція "Холодно" гурту "ОЕ" у виконанні оркестру театру та народні пісні а-капела, ода "До радості" Ф. Шиллера, Л. В. Бетховена та нестримний козацький гопак, ліричні вокальні дуети і пророче слово Шевченка, Франка та Калинця, українські популярні пісні та музика запорізького композитора Наталії Боєвої...

Вінчає нашу програму переможна, світла пісня "Свобода" з рок-опери "Біла Ворона" та гімн України.

Слава Україні!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber