Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Весенний драйв - музыка объединяет в Запорожье

Весенний драйв - музыка объединяет

Запорожье, 26 марта 2016 г, 19:00
Клуб ZIMA Project Клуб ZIMA Project
пр. Маяковского, 11
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
"Весняний драйв - музика об'єднує" авторський концерт молодих виконавців України. 26 березня 2016, о 19:00 - клуб ZIMA Project, пр-т Маяковського 11 відбудеться I спільний концерт авторської музики Ви почуєте мелодійні, ліричні, потужні та веселі пісні , які написані нами під впливом любові, щастя, мрій та добра! На сцені звучатимуть пісні українською та англійською мовами. Ви отримаєте заряд різноманітних емоцій та відчуттів від лірики до року. Ми зібрались з різних куточків України: Запоріжжя, Київ, Закарпаття Запорізькі виконавці – гурт "Все поруч (чутливі, глибокі тексти та музика; I місце на конкурсі «Запорізькій хіт» , гурт "Patatojuie" (англомовні пісні у стилі поп-рок, «Найкраща англомовна пісня») Закарпаття – Дарина Степанюк ( Мелодійні пісні про кохання та навколишній світ. Учасниця проекту «Голос Країни») Київ – гурт "Територія Світла" (близько 30 концертів на різних поп та рок фестивалях, виступи у Львові, Одесі, Тернополі, Черкасах, Бережанах,Василькові, Івано-Франківську, Броварах, Києві. Виступ з гуртом «С.К.А.Й.» та іншими; Світла та енергійна музика) Ми запрошуємо вас та ваших друзів! Надіємось та віримо, що вам сподобається наша творчість і ви зможете наповнити своє серце любов'ю, світлом та натхненням! Увага! В ZIMA Project обов’язково сплачується депозит за столи у розмірі 100грн з людини. Для попереднього замовлення столиків звертайтеся за тел. (097)-97-97-344 (дзвонити з 15:00)


Заказать и купить билеты на Весенний драйв - музыка объединяет можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Весенний драйв - музыка объединяет в Запорожье состоится 26 марта 2016 г, 19:00, Клуб ZIMA Project.

"Весняний драйв - музика об'єднує"

авторський концерт молодих виконавців України.

26 березня 2016, о 19:00 - клуб ZIMA Project, пр-т Маяковського 11 відбудеться I спільний концерт авторської музики

Ви почуєте мелодійні, ліричні, потужні та веселі пісні , які написані нами під впливом любові, щастя, мрій та добра!

На сцені звучатимуть пісні українською та англійською мовами. Ви отримаєте заряд різноманітних емоцій та відчуттів від лірики до року.

Ми зібрались з різних куточків України: Запоріжжя, Київ, Закарпаття

Запорізькі виконавці –

гурт "Все поруч (чутливі, глибокі тексти та музика; I місце на конкурсі «Запорізькій хіт» ,

гурт "Patatojuie" (англомовні пісні у стилі поп-рок, «Найкраща англомовна пісня»)

Закарпаття –

Дарина Степанюк ( Мелодійні пісні про кохання та навколишній світ.

Учасниця проекту «Голос Країни»)

Київ – гурт "Територія Світла" (близько 30 концертів на різних поп та рок фестивалях, виступи у Львові, Одесі, Тернополі, Черкасах, Бережанах,Василькові, Івано-Франківську, Броварах, Києві. Виступ з гуртом «С.К.А.Й.» та іншими; Світла та енергійна музика)

Ми запрошуємо вас та ваших друзів! Надіємось та віримо, що вам сподобається наша творчість і ви зможете наповнити своє серце любов'ю, світлом та натхненням!

Увага!

В ZIMA Project обов’язково сплачується депозит за столи у розмірі 100грн з людини.

Для попереднього замовлення столиків звертайтеся за тел. (097)-97-97-344 (дзвонити з 15:00)

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber