Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Открытие недель Германии Трио Оберон в Запорожье

Открытие недель Германии Трио Оберон

Запорожье, 25 сентября 2016 г, 18:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
В рамках «Тижнів Німеччини в Україні»ТРІО "OBERON"За підтримки Посольства Федеративної Республіки НімеччиниТріо "OBERON" засноване у 2006 році молодими талановитими музикантами з Німеччини. У складі тріо: Хеньян Земмлер (скрипка), Антоанета Емануілова (віолончель), професор камерної музики в Берлінській вищій школі музики імені Ейслера Йонатан Анер (фортепіано).Молодим віртуозам притаманні технічна досконалість, тональна однорідність і величезний ентузіазм. Артистів об'єднує захоплення камерною музикою і цією пристрастю вони діляться зі своїми слухачами, яких зачаровують прозорою грою, поезією і повнотою звучання.У репертуарі тріо "OBERON" шедеври класичної музики видатних європейських композиторів епохи бароко, класицизму, романтизму та сучасних західноєвропейських авторів.За 10 років активної творчої і концертної діяльності молодий колектив став улюбленцем публіки багатьох країн світу. Вони підкорили кращі сцени Європи, виступивши у концертних залах Відня, Гамбурга, Берліна, а також в Італії, Болгарії, Ізраїлі, Індії та Єгипті.Запрошуємо прихильників професійного мистецтва та вишуканої музики на концерт тріо "OBERON" у концертний зал імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармоніїЗаказать и купить билеты на Открытие недель Германии Трио Оберон можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Открытие недель Германии Трио Оберон в Запорожье состоится 25 сентября 2016 г, 18:00, Концертный зал им. Глинки.

В рамках «Тижнів Німеччини в Україні»

ТРІО "OBERON"

За підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччини

Тріо "OBERON" засноване у 2006 році молодими талановитими музикантами з Німеччини.

У складі тріо: Хеньян Земмлер (скрипка), Антоанета Емануілова (віолончель), професор камерної музики в Берлінській вищій школі музики імені Ейслера Йонатан Анер (фортепіано).

Молодим віртуозам притаманні технічна досконалість, тональна однорідність і величезний ентузіазм. Артистів об'єднує захоплення камерною музикою і цією пристрастю вони діляться зі своїми слухачами, яких зачаровують прозорою грою, поезією і повнотою звучання.

У репертуарі тріо "OBERON" шедеври класичної музики видатних європейських композиторів епохи бароко, класицизму, романтизму та сучасних західноєвропейських авторів.

За 10 років активної творчої і концертної діяльності молодий колектив став улюбленцем публіки багатьох країн світу. Вони підкорили кращі сцени Європи, виступивши у концертних залах Відня, Гамбурга, Берліна, а також в Італії, Болгарії, Ізраїлі, Індії та Єгипті.

Запрошуємо прихильників професійного мистецтва та вишуканої музики

на концерт тріо "OBERON"

у концертний зал імені М.І. Глінки Запорізької обласної філармонії

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber