Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Проделки Шапокляк в городе Порядок в Запорожье

Проделки Шапокляк в городе Порядок

Запорожье, 03 апреля 2016 г, 12:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
Витівки Шапокляйки в місті Лад казка-мюзикл Події дитячого мюзиклу про витівки Шапокляйки розгортаються у казковому місті Лад, яким правлять король Камертон і Королева Тоніка. В місті Лад панують спокій та гармонія, впорядкованість та помірність. Але злу Шапокляйку це непокоїть. Вона виношує підступний план. Напередодні дня народження Принцеси Пісні Шапокляйка проникає у місто Лад, щоб посіяти в ньому Розлади, вкрасти ім'я Принцеси, приспати Короля з Королевою і правити музичним Королівством. Хто ж врятує місто Лад від Шапокляйки? Про це юні глядачі дізнаються переглянувши мюзикл для дітей «Витівки Шапокляйки в місті Лад». Крім пригодницького сюжету мюзикл носить пізнавальний характер. Артисти Запорізької обласної філармонії познайомлять юних глядачів з цікавими музичними термінами та запросять до чарівного світу казки.


Заказать и купить билеты на Проделки Шапокляк в городе Порядок можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Проделки Шапокляк в городе Порядок в Запорожье состоится 03 апреля 2016 г, 12:00, Концертный зал им. Глинки.

Витівки Шапокляйки в місті Лад

казка-мюзикл

Події дитячого мюзиклу про витівки Шапокляйки розгортаються у казковому місті Лад, яким правлять король Камертон і Королева Тоніка. В місті Лад панують спокій та гармонія, впорядкованість та помірність. Але злу Шапокляйку це непокоїть. Вона виношує підступний план. Напередодні дня народження Принцеси Пісні Шапокляйка проникає у місто Лад, щоб посіяти в ньому Розлади, вкрасти ім'я Принцеси, приспати Короля з Королевою і правити музичним Королівством.

Хто ж врятує місто Лад від Шапокляйки? Про це юні глядачі дізнаються переглянувши мюзикл для дітей «Витівки Шапокляйки в місті Лад».

Крім пригодницького сюжету мюзикл носить пізнавальний характер. Артисти Запорізької обласної філармонії познайомлять юних глядачів з цікавими музичними термінами та запросять до чарівного світу казки.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber