Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Vivienne Mort в Запорожье - 1

Vivienne Mort

Запорожье, 21 октября 2016 г, 19:30
Обласной краеведческий музей Обласной краеведческий музей
ул. Троицкая, 29
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
Vivienne Mort збираються у п’ятий всеукраїнський тур. Vivienne Mort давно відомі поціновувачам якісної української музики. Це втілення жіночності та справжньої творчої харизми. Вони увійшли до топ-20 найпрослуховуваніших українських артистів рейтингу одразу за «ВВ» і Pianoбоєм. Прихильником їхньої творчості являється Святослав Вакарчук, а Валерій Харчишин ставить на ніч дітям пісні з їхнього акустичного альбому «Filin». Квитки на останній концерт були розпродані задовго до дня події, що й не дивно, адже кожен їхній виступ вражає сильними вокальними партіями тендітної вокалісти, глибоким змістовним наповненням текстів та гарантує слухачам незабутнє естетичне задоволення. «Твоя Vivienne Mort» - наступний концертний тур київського гурту на підтримку нової акустичної програми у супроводі струнного квартету. Перший концерт відбудеться в Дніпропетровську 23 вересня. В рамках туру гурт планує завітати до польських слухачів. Всього в турі заявлено близько 15 міст. Незабаром будуть анонсовані всі дати туру. Круглый зал заседаний Земской управы, 1913 года. Историческое место с глубокой историей. Отреставрирован в точной копии зала образца 1913 года, оригинальная лепка, 4 метровая люстра сделаная по эскизам люстры 1913года. Атмосферное место и атмосферный концерт.


Vivienne Mort в других городах:

27пт апреля, 2018

ЛуцкРЦ Проминь

19:00 150 - 400 50+ шт. купить
11пт мая, 2018

ВинницаВінницька обласн...

19:00 200 - 400 50+ шт. купить
12сб мая, 2018

ХмельницкийФилармония

19:00 150 - 250 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Vivienne Mort можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Vivienne Mort в Запорожье состоится 21 октября 2016 г, 19:30, Обласной краеведческий музей.

Vivienne Mort збираються у п’ятий всеукраїнський тур.

Vivienne Mort давно відомі поціновувачам якісної української музики.

Це втілення жіночності та справжньої творчої харизми.

Вони увійшли до топ-20 найпрослуховуваніших українських артистів рейтингу одразу за «ВВ» і Pianoбоєм.

Прихильником їхньої творчості являється Святослав Вакарчук, а Валерій Харчишин ставить на ніч дітям пісні з їхнього акустичного альбому «Filin».

Квитки на останній концерт були розпродані задовго до дня події, що й не дивно, адже кожен їхній виступ вражає сильними вокальними партіями тендітної вокалісти, глибоким змістовним наповненням текстів та гарантує слухачам незабутнє естетичне задоволення.

«Твоя Vivienne Mort» - наступний концертний тур київського гурту на підтримку нової акустичної програми у супроводі струнного квартету.

Перший концерт відбудеться в Дніпропетровську 23 вересня. В рамках туру гурт планує завітати до польських слухачів.

Всього в турі заявлено близько 15 міст. Незабаром будуть анонсовані всі дати туру.

Круглый зал заседаний Земской управы, 1913 года. Историческое место с глубокой историей.

Отреставрирован в точной копии зала образца 1913 года, оригинальная лепка, 4 метровая люстра сделаная по эскизам люстры 1913года.

Атмосферное место и атмосферный концерт.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber