Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль С Украиной в сердце в Запорожье

С Украиной в сердце

Запорожье, 22 января 2015 г, 18:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ День Соборності - день української єдності та свободи. Про це мріяли покоління українських патріотів. Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудувати незалежну й духовно багату, вільну й демократичну країну, якою пишатимуться наші нащадки. Провідні артисти обласної філармонії: Юлія Якса, Світлана та Сергій Шепель, Людмила Уракова, Анастасія Альошина, ансамбль бандуристів «Божена» оспівують і звеличують ідею національного єднання та запрошують запорізьких глядачів на концерту програму з нагоди визначної події для українського народу. Єднаймося заради спільного блага!

Заказать и купить билеты на С Украиной в сердце можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль С Украиной в сердце в Запорожье состоится 22 января 2015 г, 18:00.

З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ

День Соборності - день української єдності та свободи. Про це мріяли покоління українських патріотів. Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудувати незалежну й духовно багату, вільну й демократичну країну, якою пишатимуться наші нащадки.

Провідні артисти обласної філармонії: Юлія Якса, Світлана та Сергій Шепель, Людмила Уракова, Анастасія Альошина, ансамбль бандуристів «Божена» оспівують і звеличують ідею національного єднання та запрошують запорізьких глядачів на концерту програму з нагоди визначної події для українського народу. Єднаймося заради спільного блага!