Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Жабка-царівна, або несподіваний сюжет знайомої казки в Запорожье

Жабка-царівна, або несподіваний сюжет знайомої казки

Запорожье, 13 марта 2016 г, 12:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
ЖАБКА-ЦАРІВНА, або несподіваний сюжет знайомої казки Казка-мюзикл для дітей Чи любите ви музику і казки? Чи знаєте ви, що таке мюзикл? Чи умієте ви цінувати добро і справедливість? Якщо так, тоді мюзикл «Жабка-царівна» сучасного джазового композитора Ігоря Якушенка подарує вам багато незабутніх вражень. Яскрава музика, що легко сприймається, елементи гумору та жарту створюють дивну казкову атмосферу, забавні сценки і колоритні образи дійових осіб: Кощія Безсмертного, Олени Премудрої, Івана Царевича та інших. Образи і сюжетна канва мюзиклу виходять за рамки відомої казки. Це підсилює основну інтригу твору, роблячи його більш захоплюючим та цікавим для сприйняття.

Заказать и купить билеты на Жабка-царівна, або несподіваний сюжет знайомої казки можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Жабка-царівна, або несподіваний сюжет знайомої казки в Запорожье состоится 13 марта 2016 г, 12:00, Концертный зал им. Глинки.

ЖАБКА-ЦАРІВНА, або несподіваний сюжет знайомої казки

Казка-мюзикл для дітей

Чи любите ви музику і казки? Чи знаєте ви, що таке мюзикл? Чи умієте ви цінувати добро і справедливість? Якщо так, тоді мюзикл «Жабка-царівна» сучасного джазового композитора Ігоря Якушенка подарує вам багато незабутніх вражень. Яскрава музика, що легко сприймається, елементи гумору та жарту створюють дивну казкову атмосферу, забавні сценки і колоритні образи дійових осіб: Кощія Безсмертного, Олени Премудрої, Івана Царевича та інших.

Образи і сюжетна канва мюзиклу виходять за рамки відомої казки. Це підсилює основну інтригу твору, роблячи його більш захоплюючим та цікавим для сприйняття.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber