Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Зоряни в Запорожье

Зоряни

Запорожье, 16 мая 2018 г, 18:00
Концертный зал им. Глинки Концертный зал им. Глинки
пр. Соборный, 183
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
Академічний театр музики, пісні і танцюЗоряниКіровоградської обласної філармонії Академічний театр музики, пісні і танцю “Зоряни” Кіровоградської обласної філармонії - колектив, який об'єднав 35 високопрофесійних артистів. Творче кредо митців – відродити гармонію трьох складових: музики, пісні і танцю.У програмі концерту – народні та сучасні пісні, ліричні і жартівливі оркестрові мелодії, яскраві обрядові танці та музично-хореографічні композиції.Невід’ємною складовою успіху “Зорян” є балетна група колективу. “Злагодженість і віртуозність танцюристів, акробатичні трюки поряд з елегантністю, витонченістю” – так оцінили виступ “Зорян” під час гастролей у Франції, а музиканти оркестру відзначаються високою професійністю та блискучим виконанням. "Зорянам" аплодували глядачі 15 країн світу: Німеччини, Голландії, Франції, Польщі, Словаччини, Угорщини, тощо. На міжнародних конкурсах та фестивалях колектив постійно отримує призові нагороди, а шанувальників їхнього таланту переповнюють позитивні емоції!У 2003 році за високу професійну майстерність театр музики, пісні і танцю "Зоряни" удостоєний почесного звання "академічний".

Заказать и купить билеты на Зоряни можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Зоряни в Запорожье состоится 16 мая 2018 г, 18:00, Концертный зал им. Глинки.

Академічний театр музики, пісні і танцю
Зоряни
Кіровоградської обласної філармонії

Академічний театр музики, пісні і танцю “Зоряни” Кіровоградської обласної філармонії - колектив, який об'єднав 35 високопрофесійних артистів. Творче кредо митців – відродити гармонію трьох складових: музики, пісні і танцю.
У програмі концерту – народні та сучасні пісні, ліричні і жартівливі оркестрові мелодії, яскраві обрядові танці та музично-хореографічні композиції.
Невід’ємною складовою успіху “Зорян” є балетна група колективу. “Злагодженість і віртуозність танцюристів, акробатичні трюки поряд з елегантністю, витонченістю” – так оцінили виступ “Зорян” під час гастролей у Франції, а музиканти оркестру відзначаються високою професійністю та блискучим виконанням.
"Зорянам" аплодували глядачі 15 країн світу: Німеччини, Голландії, Франції, Польщі, Словаччини, Угорщини, тощо. На міжнародних конкурсах та фестивалях колектив постійно отримує призові нагороди, а шанувальників їхнього таланту переповнюють позитивні емоції!
У 2003 році за високу професійну майстерність театр музики, пісні і танцю "Зоряни" удостоєний почесного звання "академічний".

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber