Задать город Запорожье по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
1, 2 и 9 мая — call-центр работает с 11:00 до 17:00
спектакль Кот в сапогах в Запорожье

Кот в сапогах

Запорожье, 25 сентября 2016 г, 12:00
Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им В.Г.Магара Запорожский областной академический украинский музыкально-драматический театр им В.Г.Магара
пр. Соборный, 41
Запорожье
+380445905555
Продажа закрыта
Тривалість вистави: 1 година 15 хв. Постановка: Олег Русов Сценографія: Тетяна Пасєчник Музика: Ігор Гайденко Музична казка на 1 дію для дошкільників і дітей молодшого шкільного віку Незвична чарівна історія про те, як у стародавньому королівстві завдяки хороброму Коту у чоботях Принцеса та Жак–простак перемогли Людоїда і зберегли віру в добро, вірність, дружбу, щире кохання. Це динамічне яскраве видовище, де багато музики, танців, казкових перетворень.


Заказать и купить билеты на Кот в сапогах можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль Кот в сапогах в Запорожье состоится 25 сентября 2016 г, 12:00.

  • Тривалість вистави: 1 година 15 хв.
  • Постановка: Олег Русов
  • Сценографія: Тетяна Пасєчник
  • Музика: Ігор Гайденко

Музична казка на 1 дію для дошкільників і дітей молодшого шкільного віку

Незвична чарівна історія про те, як у стародавньому королівстві завдяки хороброму Коту у чоботях Принцеса та Жак–простак перемогли Людоїда і зберегли віру в добро, вірність, дружбу, щире кохання. Це динамічне яскраве видовище, де багато музики, танців, казкових перетворень.

 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram